Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem kezdeményeznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kezdeményeznek, mert kövér vagyok (165 cm/95 kg)? 23/N

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és csók sem volt soha.😔

Állítólag nem vagyok csúnya, fekete a hajam és ápolt vagyok.

Tudom, hogy sokan azt mondják, "fogyjál le", de olyat kellene keresni, aki el tud fogadni, úgy ahogy vagyok, nem?

Nehéz helyzetben vagyok, mert legalább egy férfi meg tudja mutatni, hogy milyen a stílusa, ha magabiztos, ám nem olyan jó a külseje.

De mivel a férfiak kezdeményeznek, így csak a kulsomet látják meg elsőnek

Kezdek már nagyon beletorni lelkileg ebbe az egészbe...😥



2020. nov. 18. 19:39
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ha vékony lennél több lenne a próbálkozó. Le kell fogyni szépen és nem pityeregni.
2020. nov. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
38%

Arra lennék kíváncsi mit eszel es mikor!!

Ha nagyon nem is mozogsz

Legalább 6utan ne egyél

Meg chip stb gyors kaja felejtős

Inkabb sok zöldség stb

2020. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Én egyszer már lefogytam 70 kilóra, de nem tartott sokáig
2020. nov. 19. 09:55
 34/52 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, jönni fog majd egy kedves kövér férfi aki elfogad.
2020. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
55%

Ez hulyeseg. Nem vagy kover, a husis lanyok sok palinak tetszenek, pl nekem is.


Ne parazz ra, ennyi


30f

2020. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
82%
Akkor menj ez endokrinológushoz, belgyógyászhoz és vizsgáltasd ki magad. Lehet, hogy van valami a háttérben (pajzsmirigy probléma) ami miatt nem sikerül.
2020. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
51%
Ne irigyeld a fiúkat nekik nem elég nem kövérnek lenniük hanem kisportolt chippendale külső a követelmény. A stílust csak akkor értékelik ha nem akarják külsőre /pénzre fogni a csajok hogy miért épp ő. Elenyésző számban vannak a csak stílussal becsajozók de az sem úgy megy hogy a villamosmegállóban felszed egy vadidegen csajszit hanem a haverok promozzák “ugye megmondtuk milyen jó fej ...és ez még nem minden”
2020. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
30%
Küldhetnél egy képet privátban. Kíváncsi lennék rád. Biztos nem annyira gáz a helyzet. Szépek egyébként szerintem a telt csajok
2020. nov. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim válasza:
37%
Én nagyon kedvelem a telt molett lányokat,ha gondolod írj
2020. nov. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban azért lenne érdemes lefogynod, mert cukorbetegségre, inzulinrezisztenciára, magas vérnyomásra, infarktusra, trombózisra, meg még vannak kifejezetten női problémák, melyekre sokkal nagyobb esélyed van hogy jelentkezni fognak.

Keress online dietetikust (e nehéz járványos helyzetben biztosan vannak), kérj segítséget tőle táplálkozási tanácsokat illetően, nem ártana endokrinológust sem meglátogatni (pajzsmirigy probléma vagy bármi más hormonális gond miatt), ami kifejezetten hízékonnyá tehet.

A sportolást pedig csak lassan-lassan fokozatosan érdemes elkezdeni.

Nem akartalak - akarlak bántani.

2020. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!