Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem kezdeményeznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kezdeményeznek, mert kövér vagyok (165 cm/95 kg)? 23/N

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és csók sem volt soha.😔

Állítólag nem vagyok csúnya, fekete a hajam és ápolt vagyok.

Tudom, hogy sokan azt mondják, "fogyjál le", de olyat kellene keresni, aki el tud fogadni, úgy ahogy vagyok, nem?

Nehéz helyzetben vagyok, mert legalább egy férfi meg tudja mutatni, hogy milyen a stílusa, ha magabiztos, ám nem olyan jó a külseje.

De mivel a férfiak kezdeményeznek, így csak a kulsomet látják meg elsőnek

Kezdek már nagyon beletorni lelkileg ebbe az egészbe...😥



2020. nov. 18. 19:39
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan mit értesz azon hogy ápolt vagy? El nem tudom képzelni.
2020. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Figyelek a higiéniára. Ugyanis sok nő nem.
2020. nov. 22. 18:53
 43/52 anonim ***** válasza:
78%

Ebben igazad van!

De mi a helyzet a magadért fogyj le dologgal?

2020. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
65%
#42 sok nő nem. De még többen igen. Valamilyen szinten egyébként mindenki figyel. Tehát ha ennyit takar az hogy ápolt vagy, akkor vegyük úgy, mintha nem is írtad volna. Mi maradt tehát, kövér vagy és fekete hajú. Önmagában nem hiszem hogy a fekete haj a probléma.
2020. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
93%
Oké, ápolt vagy. De rendezni kell a súlyodat. Hidd el, hosszú távon hálás leszel magadnak ha megteszed. Hisz az egészség az első.
2020. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
85%

Szerintem szép lehetsz! De tény, hogy sokan túl ducinak találnak. Ha lefogysz valamennyit, többen vesznek észre szerintem, könnyíted a dolgodat.


DE: így is jobban felfigyelnek rád, ha lenne nagyobb önbizalmad.


21/F

2020. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem: miért kell lepontozni azt, akinek tetszenek a teltebb nők? Ez is egy vélemény, nem? 1000 férfiból van mondjuk 5 aki a ducikat kedveli. Nekünk, húsosabbaknak ennyi örömünk sem lehet? Vagy ők rosszul teszik, hogy vonzódnak hozzánk????
2020. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk az a helyzet,hogy azt a férfit,aki vonzódik a kövér nőkhöz nem tartják normálisnak.

Én sokszor álltam ki a kövér nőkért,s kaptam ezért hideget-meleget.

Pedig attól,hogy imádom az extrém túlsúlyos nőket,még teljesen normális férfi vagyok.

2020. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
89%
47es: én nem pontoztam le senkit, de szerintem azért tehették, mert nem jó mentalitás azzal nyugtatni magad, hogy majd jön valaki, miközben a tested, a szíved és az egész életed fogyásért kiált.
2020. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem azt amikor valaki a túlsúlyos nőket kedveli de a túlsúly betegség, ezt ne támogassa senki.
2020. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!