Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elfogadná, hogy a párja néha fűvel lazít?

Figyelt kérdés
Közel sem minden nap, de azért van rá példa.
2020. nov. 18. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

Magyarországon még mindig nagyon előítéletesek az emberek. Ami klinikai értelemben alkoholizmusnak minősül (14 egység hetente, nőknek 7 egység) azt rengeteg fiatal masszívan túlhaladja és az teljesen okénak számít.


Az, hogy az ország fele dohányzik, az is tök alapnak számít, alig van olyan 10% antidohányos ember, aki kifejezetten utálja ÉS hangot is ad neki, nem sunnyog és behúzza fülét-farkát és ugyanúgy lóg a bagósokkal, mert ők a jó társaság.


Lassan már a Xanax, Frontin, Rivotril is alapnak számít...


A cukros, koffeines, taurinos, guargumis lónyál energiaitalokról vagy a foszforsavas kóláról nem is beszélve...


De jajj neked, ha véletlenül elszívsz egy füves cigit, akkor te már büdös drogos vagy...


Hát én pedig NEM dohányzó, ritkán alkoholizáló (tényleg ritkán és akkor is leginkább sört vagy bort vagy szilveszterkor pezsgőt), kóla meg energiaital helyett kávén és vízen élő emberként, aki nem kapkodja a nyugtatókat sem csak úgy hobbiból néha igenis el fogok szívni egy jointot.


Már csak azért is néha, mert mint említettem nem is dohányzom, így azért annyira nem lenne kellemes napi vagy heti rendszerességgel.


És nem a mainstream propaganda, a pillanatnyi lokális jogállás vagy a tömeg birka vélemény fogja meghatározni azt, hogy mit fogyasztok, mert az elfogadott és azt sokan tolják - függetlenül attól, hogy mennyire nem egészséges - más meg minden gonoszság forrása tiltott.

2020. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 peca1000 ***** válasza:
62%

Spangli helyett szívja az enyémet :)


Egyébként kizáró ok.

2020. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Akár el is lehet költözni. A nálunk fejlettebb országokban már legalizálták, vagy legalább nem büntetik.
2020. nov. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

Én pontosan emiatt a magyarázom a bizonyítványom miatt nem jönnék össze drogossal. Attól nem lesz jó, hogy magánál rosszabb példákat hoz fel. Bezzeg mások alkoholisták és?

Azt hiszitek, hogy ettől ti felsőbbrendűek vagytok, lenézhettek másokat. Ilyen beképzelt emberektől a közelemben is rosszul vagyok.

2020. nov. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%

#14: Ne gyere már ezzel a félremagyarázással. Attól nem leszek jobb, hogy mások rosszabbak, de van egy TÁRSADALMI ÁTLAG. Ha tetszik, ha nem. Ezt pedig a nagy világmegváltó elmék korában, az önmegvalósítás aranykorában, amikor bárkiből lehet bármi, a határ a csillagos ég gyakorta elfelejtik az emberek.


Egyébként olyanokkal én se szándékoznék összejönni, aki az általam felsorolt "rosszabb példákkal" SEM jönne össze, mert valószínűleg ilyen ingerszegény kapcsolatban nem érezném jól magam. Nem illenénk össze.


Az ellen emeltem szót (amit te bizonyítványmagyarázásnak vettél), hogy a társadalmi előítéletesség miatt még mindig JOBBAN megbélyegeznek egy TUDOMÁNYOSAN BIZONYÍTOTTAN KEVÉSBÉ KÁROS tevékenységet, mint olyanokat, amik HAGYOMÁNYOSAK, MEGSZOKOTTAK, csak éppen SOKKALTA ÁRTALMASABBAK AZ EGÉSZSÉGRE.


Ez az egy, ami csípi a szememet. Ettől még igen, le lehet büdös drogosozni, ha te mindegyiket elítéled. De a büdös alkoholisták, bagósok, gyógyszerfüggők, stb. (vagy akik ilyenekkel összeállnak, de én ki lennék zárva a fű miatt) ne rám dobálják már a sarat, légyszi...


Mert ez kicsit olyan, mint mikor egy középkori miliőben a többszörös gyilkos csak egy kis ejnyebejnyét kap, mert pogány volt mind, akiket élve elégetett, csak legközelebb a bíboros engedélyét is ki kell ám kérni, aki meg lezsarnokozza a királyt azt a téren nyilvánosan karóba húzzák.

2020. nov. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem zavarna - mert én is szívom 😊

36/F

2020. nov. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%

Efelől ne aggódj, az összes alkesz, bagós és minden más szerhasználó pont olyan hulladék, mint te, semmivel se jobb, vagy rosszabb. :)

Annyi különbség van, hogy ők általában tudják is magukról és bwm próbálják tudományosan megmagyarázni, hogy ők a felsőbbrendű elit és minden tiszta ember lúzer.

Ha az istenített anyagod nélkül csak ingerszegény életet tudsz elképzelni, annál szánalmasabb gyenge selejt vagy.

2020. nov. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%
elfogadnám, közösen szoktuk ritkán. nem szabad túlzásba vinni, ennyi. baromi jó mulatság közösen betépni! annyit nevettek! 23l
2020. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám 27/f
2020. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!