Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne nyitnom felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne nyitnom felé vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Leginkább hölgyek válaszát várom.


Idén szeptemberben kezdtem az egyetemet és van egy évfolyamtársam, aki tetszik nekem. Szinte minden nap látom, de még egy szót sem beszéltem vele, mert sajnos elég bátortalan vagyok. Pár hete bejelöltem facebook-on, visszajelölt és írtam neki egy üzit, hogy szerintem gyönyörű, de nem válaszolt rá, el sem olvasta (vagyis szerintem elolvasta a telefon értesítései között, de messenger-ben nem nyitotta meg). Azóta párszor megpróbáltam vele szemezni, egyszer összeakadt a tekintetünk és tartotta a szemkontaktust kb. 2 mp-ig, néha úgy veszem észre, hogy néz engem, amikor nem látom őt, máskor meg úgy érzem, hogy tudatosan kerüli a tekintetemet. Nagyon szép lány, így nem fűzök sok reményt a dolgokhoz.


Szerintetek van értelme személyesen közelednem felé, vagy a leírtak alapján megállapítható, hogy nem tetszem neki, így jobb ha inkább nem is foglalkozok vele?


19/F



2020. nov. 18. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Ezt ott elcseszted, hogy megírtad neki így kerek-perec hogy gyönyörű. Pláne, hogy meg sem nyitotta (valszeg direkt).

Szerintem nézz más lány után :( :D

2020. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, de most egy darabig úgysem találkoztok, addig talán elfelejti ameddig újra egyetemre lehet menni, akkor próbálkozhatsz nála személyesen!
2020. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nyitottál. Válasz nem érkezett. Engedd el.
2020. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Biztosan én vagyok együgyű, de nem értem miért baj, hogy azt írtam neki, hogy gyönyörű. Egy dícséret nem pozitív reakciót kéne kiváltson? Vagy ezt a lányok másképp értelmezik? Nem tudom, nem vagyok túl jártas nőügyekben...
2020. nov. 18. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be neki,ennyi. Ha bejöttél volna, hidd el, jött volna az a pozitív reakció.
2020. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
A nők többsége nem szereti, ha a külsejükre mondasz bókot. A népszerű lányoknak már a könyökén jön ki, az átlagos lányoknál mesterkéltnek hat, hiszen ők nagyon öntudatosak és tudják magukról, hogy csak átlagosak, a csúnyácskábbak meg nem hiszik el, hogy valóban NEKED tetszenek és már egyből arra asszociálnak, hogy hazudsz nekik, mert SZERINTED ők ezt akarják hallani és így majd könnyebben megfektetheted őket.
2020. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
azért nem nézte meg, mert fura, ha rögtön azt írod egy idegennek, hogy gyönyörű.
2020. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem nagyon aranyos volt részedről, hogy megírtad neki, hogy gyönyörű. És véleményem szerint a csaj bunkó, ha erre annyit nem volt képes válaszolni, hogy “Köszi.”

Vélhetőleg nem jössz be neki, de ezt le lehet normálisan is kommunikálni, ha az EQ-d nem -3...

2020. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!