Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fog leesni az embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog leesni az embereknek, hogy a Tinder és társaik csak egy álomvilág?

Figyelt kérdés
Egy mesterségesen generált platform, ahol a valósághoz köze nincs az interakcióknak. Mind a két nemből a rosszat hozza csak elő. Nem csajok nem vagytok ti 10/10-es nők, és a pasik sem annyira rosszak, mint ahogy némelyik elhiszi magáról, mert némelyik tini p@csa nem ír vissza.
2020. nov. 19. 00:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
2021. március 23-án fog leesni.
2020. nov. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ott ismertem meg a vőlegényem, innentől leszarom, ki kit hanyasnak tart, én kiválogattam, aki nekem kellett onnan:D
2020. nov. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Honnan tudod, hogy még nem esett le nekik? Rengeteg ember nem is használja ezeket (már).

Ezek az értelmetlen kérdések nem tudom hogy jutnak eszébe az embereknek... Nincs mivel foglalkozz?

2020. nov. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már szinte mindenki tudja hogy így van.

Én eddig egyetlen nőről hallottam aki onnan házasodott meg, mindenki más azt mondja hogy a legalja.

2020. nov. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi is ott találkoztunk a barátnőmmel és a hobbijaink, érdeklődési köreink 90%-a egyezik. A tinder kiváltotta az "egyszerre nyúlunk a tejért" találkozást, amiért hálás vagyok.
2020. nov. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
38%
A legtöbben màr felfogtàk. Màrhogy férfi oldalról.
2020. nov. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Jujj nem írtak vissza tinderen? :( szomorú, ezek a tini lányok hát borzalmas világban élünk :(((😂😂 pff
2020. nov. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Újabb incellázadás készül kitörni:)

Na ülj le, 1-es.

2020. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát, nem tudom.. nekem onnan van párom, úgyhogy szerencséje bárhol lehet az embernek. :D Amúgy meg most besértődtél, hogy egy instapicsa visszautasított?
2020. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem ér fabatkát sem. Fél év alatt nem jutottam vele semerre.


Ha összeszámolom, Tinderen volt kb 30-40 matchem, Badoon talán valami 10-15, de sokat nem értem vele.


Egyrészt, nekem többé nincs kedvem magamról elhinni, hogy sz@r pali vagyok. Ez egy mesterségesen generált platform. Sőt, szerintem sok húszéveshez képest én egy jó parti vagyok - persze ezért az állításomért lehet lehurrogni, de közben gondoljatok kérlek ara, hogy itt ismeretlenül én sem kritizáltam senkit.


Nekem már egyre kevésbé az az érzésem, hogy "jajnemkedvelsenki", hanem napról-napra szörnyűbbnek tartom a felhozatalt - hiába van rajtuk öt kiló smink, nagyon sok az olyan lány, akivel sohasem kezdenék. És ezen még a seggmutogatós képek sem segítenek, sőt. A szelfijeikről sokszor lerí a mély butaság, a proliság, vagy ha éppen nem így van, akkor a mérhetetlen gőg és önteltség látszik a fotókon. Nekem ez nem kell!


Persze mindenképpen szeretnék egyszer végre párt, de én is eljutottam oda, mint itt az oldalon a legtöbb nő, hogy egy bizonyos szint alá nem megyek. Még akkor sem, ha egyedül döglök meg. Nagyanyám pl kétszer próbált ilyet, egyszer egy pangó szar házasság lett az eredménye, másodszor meg talált -tényleg- kórosan önértékelési problémás, sz-rrágó, bomlasztó kis görcsöt is, akit a végén már ő is gyűlölt. (Alig 1 éves volt a dolog)



... Úgyhogy nekem már rég leesett, sőt, bőven azelőtt is tudtam, mielőtt regisztráltam volna. Normál esetben nem is regisztráltam volna A #maraggyotthon viszont elég érzékenyen érintett, akkor még nem is volt munkám, kb egész nap otthon kuksoltam, ami még nekem, otthonülősebb srácnak is túl sok volt.

Úgy voltam vele, hogy megér egy próbát. Nos, megért, mert a visszajelzések alapján elmondható, hogy valóban nem vagyok menthetetlenül ronda (ezt hajszolták állandóan anyámék, meg a pszichológusom, de idegenek pozitív visszacsatolása nélkül az önbizalom nem megy), és nem olyan tündérek, tökéletesek a lányok, mint ahogy itt néha a feminista válaszolók leírják, vagy ahogyan női oldalak írnak az "erős, független" nőkről.


Persze ugyanúgy nem értem meg az inceleket sem, mert nagyon sok köztük az olyan, akiket még mindig az anyjuk tart el... no mindegy


Pszichológusom, rokonok már többször tanácsolták, de ha végetét ez a #maraggyotthon 2.0 reloaded, akkor keresek valami táncházat. Talán összejön valami... vagy legalább gyakorlom a beszélgetést a lányokkal. Hiszen azt is kell... olyan nagyon nem voltam tizenéves koromban szimpatikus senkinek - illetve biztos volt olyan, akinek tetszettem, de ez nekem sosem jutott tudomásomra. Úgyhogy lesz mit bepótolni.



20F

2020. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!