Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közeledni hozzá? Úgy hogy mégse legyen ciki ha esetleg nem vevő rá.

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki egyrészt nagyon tetszik nekem és nagyon kedvelem. Jófej, jó humora van, intelligens.


Egy közös ismerős alapján ismerkedtünk meg (kb 2 éve ismerjük egymást), ők közeli barátok. Nem szoktunk gyakran találkozni, ha összefutunk az többnyire a közös ismerős által van, tehát mi kezten konzekvensen nem szoktunk találkozni.


Nagyon kedvelem mint embert (a többiről nem is beszélve), szerintem ő is kedvel. Mindig nagyon aranyosan köszön, aranyos (nem tudok rá jobb szót) hanglejtéssel. Az utóbbi időben ha összefutottunk, nagyon jókat beszélgettünk, úgy vettem le hogy bírja a humorom mert mindig nevet a vicceimen, stb szóval nagyon jól kijövünk alapvetően.


Azt viszont nem tudom hogy úgy mint nő, mit gondol rólam. (annyit tudok hogy sokáig kapcsolatban volt).


Lehet azt se tudja hogy nekem tetszik, mert úgy istenigazából nem mutattam ki nagyon. Szeretnék előrelépni vagy legalább kideriteni hogy nőként mit gondol rólam, anélkül hogy konkrétan meg kelljen kérdeznem vagy elhívnom valahova (ugye ez most nem is lehetséges). Az ismerőst nem szeretném belevonni, meg van az oka.


Lehet hogy másoknak ez magától megy, de nekem nem. Hogyan tudnék nőként indirekte közeledni, finoman?



2020. nov. 19. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Olvass utána, hogy milyen női jelzések vannak, alkalmazd ezeket, legyél kitartó, ugyanis nem biztos az, hogy szemfüles, tehát, lehet észre sem fogja venni, de ez nem jelent negatív választ tőle!


De a legjobb és leggyorsabb megoldás az, ha konkrét vagy, figyelj, úgy vettem észre, hogy jól érzem magamat a társaságodban, volna kedved meginni egy kávét?


És ennyivel megvan oldva... 20 másodperc, nem kell görcsölni és töprengeni rajta. Kockázat nélkül nem lehet sokat nyerni.. ha úgy érzed, hogy tényleg sokat jelentene neked, abban az esetben lépj és merj bátor lenni! Mit veszíthetsz? Ha már bátor voltál, abban az esetben már nyertél.. hiszen mertél cselekedni és kimozdultál a komfortzónádból! Milyen nagy sikerélmény volna az, ha elmernéd hívni? (Ebben nincs is benne a válasza!!! Ez a lényeg, nem az, hogy mit mondd! Hiszen most sem vagy vele együtt, ha nem lenne sem változna semmi!) Ezért csupán az igen van benne a pakliban!

2020. nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos vannak olyan férfiak akik nem veszik a jeleket vagy csak pont nem veszik észre bizonyos helyzetekben.

Egy kávéra elhívni tényleg nem veszélyes mert ezzel nem feltétlenül arra utalsz hogy randi lesz, de ha van egy kis esze akkor felfogja.

2020. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Sehogy.

Ha úgy akarsz összejönni valakivel, hogy nem mutatod ki, hogy tetszik neked, akkor nem fog összejönni.

2020. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Leginkább úgy, hogy erőt veszel magadon és lépsz.

Amúgy, ha nem egy töketlen srác, már rég lépett volna, ha úgy nézne rád.

Marad ez, hogy te kezdeményezel és kiderül.

2020. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megmondhatod neki hogy szimpatikus neked.Ha tényleg intelligens, jól letudjátok kommunikálni.Ha a felek érettek, ettől még nem romlik meg egy barátság/haveri kapcsolat.
2020. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél? :)
2020. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mint írtam nem szeretném így konkrétan megmondani. Lehet engem gyávának nevezni, de sok embertől hallottam hogy nem szeretik ha egy nő így direktbe megmondja.

Én sem szeretném.

Csak finoman elhinteni

2020. nov. 21. 10:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem volt kérdés, de nem bántásból mondom, nem ez a cél vezérel. Merevnek tűnsz, jelzésről volt szó, hogy kifejezed a szimpátiádat szavakban/gesztusban(kávé), nem azt kell mondani, hogy "Jani, tetszel, legyél a párom" 😄


Azt látom, hogy mások véleményét használod kifogásként. Viszont, számodra lehetne lehetőség belevágni valamibe, más nem lesz ott a személyes élményeidnél.

A gyáva jelző megfogalmazása, azt gondolom, hogy jó úton haladsz, de elakadtál.(te nevezted meg, nem más)


Mit tudnál tanulni?

Mondtad, hogy nem fejezed ki azt, hogy tetszik neked. Oké, mit lehetne tenni, hogy változás legyen? Kifejezni azt, hogy tetszik, így pedig lehetne esély a kapcsolatra. Mi kellene ehhez? Bátorság. Amíg gyávaság lesz, addig nem lesz változás. Tehát, úgy akarsz változást az életedben, hogy mereven, makacsul ragaszkodsz a langyos sz*rhoz. Mint mondtam, nincsen ezzel probléma, hasznos volt a kérdésed abból a szempontból, hogy majd más esetleg tanulhat ebből és fejlődhet, olyan, aki akar is tenni magáért és nem csak vágyakozásba marad meg és kifogásokat keres arra, hogy miért nem változtat azért, hogy ne csak álmodozás legyen. Sokan vannak, akiknek ilyen az élete, ezzel sincsen semmi probléma sem, hiszen úgy csinálod, ahogy akarod. :)

2020. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindig kedves vagyok vele, figyelmes, sokat mosolygok rá ( ez igazából nem is szándékos mert a közelében automatikus), hecceljük egymást kicsit.

Másfelől meg, sokszor hallottam, olvastam, tapasztaltam már hogy a férfiak nem szeretik ha a nő direktbe kezdeményez.


Nem akarok a langyos szarba maradni, félreértés ne essék! Többször is kezdeményeztem már, az egyik esetnél azonban baromira pofára estem és mivel érzelmileg ott már eléggé érintve voltam, nagyon a padlóra küldött. Gyakorlatilag teljesen úgy tűnt hogy az adott pasas érdeklődik, aztán jött a pofon.

Tudom, tudom, emberekkel naponta megesik, bennem viszont mély nyomot hagyott..

Ez a rossz emlék az ami leginkább visszatart.

2020. nov. 23. 09:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Utoljára megcáfolom a kifogásaidat, de többet számomra nem ér a dolog, nyilván te tudod, hogy mit szeretnél, mindenesetre az, hogy miként tudod elérni azt, amit szeretnél, már leírtuk, a te életed, te döntésed, úgy csinálod, ahogy neked jó, ha neked ez a helyzet jó, mert nem szeretnél kockáztatni és inkább a biztos, ismert helyzetedet választod.. a te döntésed.

Ahogy korosodik az emberek többsége úgy merevedék,(kb 30év körül már nem is tudnak(fejben) változtatni az emberek, mert a megszokottság és a félelem a sikertől már nem vonzó, mert az nem biztos, az kockázattal jár, benne van az, hogy nem is sikerül, ezért inkább az elkerülés és a megszokás az a legjobb opció, hiszen ezért semmit nem kell vállalni, még azt a lehetséges "nem"et sem, pedig ahogy leírtam, egyátalán nem az a lényeg, hogy IGEN VAGY NEM) szóval, ez tökre általános, sokuk arcán ""mosoly"" is van, ezt akkor látod a leginkább amikor sétálsz az utcán (bár most nem, mivel mindenkin maszk van), sok élettelen arc, mindegyik ennek az eredménye.


Szóval, leírtam, aztán választod a vonzó ösvényt, kifogást vagy cselekvést.


"Sokat mosolygok rá" - ebből most neki tudnia kellene azt, hogy többet akarsz? eredményre vezetett? Bontakozott ki ebből valami? -Nem


Sokszor hallottam és ........ le sem írom, - gesztussal fejezd ki, egyértelmu, bukni sem buksz semmit azon a kávézás felajánlásán, leírtam hogyan érdemes, nem folytatom.


"Nem akarok langyos sz*rban maradni (ennek ellenére abban hagyod magadat és nem vállalsz kockázatot) és megint jön a kifogás, mert többször is kezdeményeztem és stb.

Ez a rossz emlék, nos, ez csak cáfolat arra, hogy miért NEM érdemes cselekedni - nem akarsz langyos sz*rban maradni, mégis kerestél magadnak egy okot arra, hogy miért NE cselekedj, mást mondasz, mint amit teszel! De te tudod, hogy mit akarsz! A cselekedetek beszélnek igazán. Továbbra sincsen szó a kimenetelről, igenről meg a nemről, kit érdekel? Ha nem csinálsz semmit, abból nem lesz semmi, azért érzed magadat rosszul, mert nem csinálsz semmit, csupán gyártod a kifogásokat, hogy miért NE csinálj semmit, de rosszul érzed magadat és mégsem csinálsz semmit! Mindezt tudod és mégsem... ebben az esetben a kellemetlenség érzése, ami benned matat, ezzel nincsen semmi gond, tudod, hogy miként lehetne megoldani, majd ha olyan rossz lesz, abban az esetben úgyis cselekszel.


A múlt, sok jelentőssége nincsen, mert nem létezik, elmúlt, olyan jelentése van, amilyet te adsz neki, adhatnád azt is, hogy LÉPTEM, bátor voltam, büszke lehetek magamra, hiszen adtam esélyt arra, hogy kedvező legyen a kimenetel, dehát a kimenetel, hogy a másik mit válaszol, az rohadtul nem tőlem függ, ezért nem is érdekes.... szóval büszke lehetek magamra!


Ennek ellenére, te a másik oldalt választod, hogy milyen rossz nekem, inkább nem csinálok semmit. Az önbizalmadon érdemes dolgozni! Mert süt az, hogy nagyon kevés, az pedig ilyen lépésekkel megy, amilyen előtt most állsz! Hogy cselekszel vagy sem, hogy építed az önbizalmadat vagy rombolod, a te dolgod!


Reeey

2020. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!