Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a férfiaknak a többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a férfiaknak a többsége, akinek jó munkája van, feltétlenül akar gyereket?

Figyelt kérdés
25 éves nőként komoly kapcsolatot keresek, gyermeket viszont nem szeretnék, amit ki is írtam a profilomnál. Sok orvos, ügyvéd, informatikus van fent Tinderen, akik vagy nem húznak jobbra (tudom, ennek sok más oka is lehet), vagy ha igen, ott elakad a dolog, hogy ők szeretnének (persze kivétel is akad). Akkor ezek szerint aki sikeres a munkájában, vagy olyan pályát sikerült választania, amivel mindig biztosan keresni fogják a munkaerőpiacon, ezt a kihívást már kipipáltnak érzi, tehát mindenképp akár családot, mert ott más fajta megoldandó feladatokkal szembesül?

2020. nov. 19. 10:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
29 éves férfi vagyok, diplomás, jó munkám van, nem akarok gyereket. Egyelőre legalábbis nagyon ezt érzem és nem hiszem, hogy ez változna.
2020. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
50%

Én sem szeretnék és hasonlót figyeltem meg tarskereson mint te..

Pedig nem csak kimondottan orvos és hasonlókkal ismerkedtem.

31N

2020. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%
#10: jaja, aztán beindulnak az ösztönök és minden borul. De ismerek olyan nőt is, mint te, most 44 éves és legnagyobb vágya, hogy gyermeke legyen, bármit megtenne érte. Gondolom a te korodban hasonlóan gondolkozott, csak tudod, meghaltak szegénynek a szülei, közeli rokonai nincsenek vagy nem tartják vele a kapcsolatot és így teljesen magára maradt. Pasik jönnek-mennek, nem fix pont az életében, a gyerek és család az lenne.
2020. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%

"Vagy gondolod, hogy egy ribitől akarunk gyereket?"


Ugyanolyan himringyo vagy te is, ne izgulj.

2020. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%

"...találtam is olyan közösségeket, ahol szilárdan vallják az emberek, hogy márpedig nekik nem fog megjönni hozzá a kedvük. "

Tényleg nem rosszból, de mutassak neked olyan közösségeket, ahol meg azt vallják, hogy a Föld lapos, esetleg belül üres és ott is él egy másik civilizáció? Nagyon fiatal vagy még és tényleg nem állítom, hogy meg fog változni a véleményed, ahogy azt sem, hogy ha nem vállalsz gyereket, akkor hibát követsz el. De tényleg sokaknak később jön meg hozzá a kedvük.

Na de vissza a kérdéshez: a legtöbb ilyen férfi szeretne gyereket. Legtöbben azért tanultak/dolgoztak/vállalkoztak, hogy megteremtsenek egy olyan relatív biztos egzisztenciát, amire aztán lehet családot alapozni. Ha figyelmen kívül hagyod a természetes szaporodási ösztönt, akkor is ott van még az az emberi tulajdonság, hogy nem akarunk nyom és utód nélkül távozni erről a világról. A legtöbb férfi szeretné, ha a gyereke tovább vinné azt, amit ő is képvisel. Nem feltétlenül szakmai szempontokból (márpedig mérnök leszel, mert én is meg a nagyapád is az vagyunk), inkább emberileg.

2020. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem szeretnénk a párommal (én már diplomás vagyok, ő az elsőt csinálja), biztosan találsz te is ilyen férfit. :)
2020. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%

38F informatikus avgyok, nekem azért nem kell gyerek mert idegesítenek és nem tudok bánni velük. Sosem értettem a rokonságomban miért kell örülni egy gyereknek. Lehet nálam fejben vn a hiba, de ez van.

Beleteszem a saját munkám a társadalomba, termelem a GDP-t de nem fogok még egy magyart csinálni senkinek.

2020. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

IT-s vagyok multinál, magyar viszonylatban a kollégáim és én is elég jól keresünk.


Van akinek 25 évesen már 2 gyerek volt, van aki 30-35 körül vállalt, és van aki 40+ éves, és még midnig a 25 körüli cicákat hajtja, esze ágában sincs gyereket vállalni.


A saját környezetm alapján (mondjuk 150 férfi) azt mondanám, hogy a gyerekvállalás és a fizetés kb semmilyen kapcsolatban nincs egymással, van aki akar, van aki nem.

2020. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 VincentLaw ***** válasza:
76%

Én is IT területen dolgozom, de én sem tervezek még gyereket (mondjuk nincs is kivel :D ). 1. ahogy elnézem a jelenlegi oktatási rendszert, nem sokra számíthat szerencsétlen gyerek, ha csak nem magánoktatásban fog tanulni, 2. hogy hová 'fejlődik' a társadalom. Szülő nevelése sajnos kisebb százalékban érvényesül, a jelentősebb behatást a társas közegekben, pl. iskolában fogja a gyerek magára szedni. Ott meg elszomorító, hogy mik vannak (szerintem).


Én személy szerint örülnék egy így gondolkodó 25 éves lánynak. Mivel semmi nincs kőbe vésve, még az is előfordulhat, hogy 5-10 éven belül megváltozik ez ügyben a hozzáállásunk.


32F

2020. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
46%

"Mivel semmi nincs kőbe vésve, még az is előfordulhat, hogy 5-10 éven belül megváltozik ez ügyben a hozzáállásunk."


Így beszél egy igazi szánalmas férfi, aki most rábukna a 25 éves csajra, tudja, hogy később majd gyereket is akarna, de inkább bemondja, hogy nem, de "hátha ez még megváltozik" :D


Ember, legalább megfejtettük, hogy miért nincs nőd

2020. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!