Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a férfiaknak a többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a férfiaknak a többsége, akinek jó munkája van, feltétlenül akar gyereket?

Figyelt kérdés
25 éves nőként komoly kapcsolatot keresek, gyermeket viszont nem szeretnék, amit ki is írtam a profilomnál. Sok orvos, ügyvéd, informatikus van fent Tinderen, akik vagy nem húznak jobbra (tudom, ennek sok más oka is lehet), vagy ha igen, ott elakad a dolog, hogy ők szeretnének (persze kivétel is akad). Akkor ezek szerint aki sikeres a munkájában, vagy olyan pályát sikerült választania, amivel mindig biztosan keresni fogják a munkaerőpiacon, ezt a kihívást már kipipáltnak érzi, tehát mindenképp akár családot, mert ott más fajta megoldandó feladatokkal szembesül?

2020. nov. 19. 10:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül. Például a férjem elég sikeres a munkájában. Ez alatt azt értem, hogy azt csinálja, amit elképzelt magának, évtizedek alatt sem fásult bele, mindig talál új kihívást és elég jól,jóval az átlag felett keres vele. Soha nem akart gyereket és ez nem is változott. (Nyilván én sem, különben nem lennénk együtt.) Nem tudom, van-e köze a sikerességéhez, szerintem nincs. Nagyon régóta így gondolkodott, mióta csak reálisan felmerülhetett volna a gyerek. Anyagi helyzettől függetlenül. Nem egyik-napról a másikra lett sikeres, hosszú évek munkája, mire ott tart, ahol most. De a gyerekkérdést mindig is így gondolta. Mindig is kitartó és céltudatos volt, ez sem változott, de ugye a karrierje során nem mindig volt olyan sikeres, mint most. Szerintem ez nem függ az ún.sikertől, karriertől.
2020. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
9%
nem a pénzükre hajtasz , csak szeretnél ingyen egy kényelmes házban élni és nyaralni járni évente 3 szor minimum.
2020. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%
22 Projekciós Péter megérkezett
2020. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 VincentLaw ***** válasza:
50%

#20


Kommentjein közül a kommentedet szánalmasabbnak érzem. De ugye ez is szubjektív, kinek mi.

2020. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
azért ha van száz ember, abból 90 biztosan szeretne gyereket. Tehát nem vagy benne az átlagban vagy a nagy többségben. Biztosan jó nő vagy, ezért akadsz össze orvossal meg ügyvéddel csak, illetve ezeket válogatod ki magadnak, de mivel rájuk is vonatkozik hogy kb 100 ügyvédből 90 szeretne gyereket, elég nehéz lesz megtalálnod azt a 10-et, aki nem.
2020. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 BeefEater ***** válasza:
67%

Jó munkám van (IT), nem akarok gyereket, komoly kapcsolatot viszont igen (mondjuk azt nem Tinderen keresem).


35 F

2020. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#13: "csak tudod, meghaltak szegénynek a szülei, közeli rokonai nincsenek vagy nem tartják vele a kapcsolatot és így teljesen magára maradt. Pasik jönnek-mennek, nem fix pont az életében, a gyerek és család az lenne."


Az ilyen embert én annyira, de annyira tudom gyűlölni... Egy emberi lényt hoz a világra csak azért, mert egy önző mocsadék féreg és nem talál olyan felnőtt embereket, barátokat, társaságot, akik elviselik őt és most gőzerővel keres egy spermadonort, akitől teherbe tud esni... Előre sajnálom a férfit is.


Ettől már csak az rosszabb, amikor valaki azt hozza fel, hogy "Há' ki fog eltartani nyugdíjas korodban?"


Egy gyerek egy emberi lény, nem egy magányenyhítő játékszer vagy egy nyugdíjalap.

2020. nov. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
4-es, egy jó orvos nem négy kilót, hanem tizennégy kilót visz haza havonta, egy jó ügyvéd meg ennek akár a dupláját is. Az informatikusokat nem tudom. Bilibe lóg a kezed.
2020. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!