Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szeretnék gyereket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék gyereket ez hátrányt jelent ismerkedesnel? Vagy van Olyan férfi akinél előny? 31N

Figyelt kérdés
Írjatok bátran
2020. nov. 19. 11:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
58%

Pont így. Valakinél hátrány, valakinél előny.

Pl. előny az olyannál, akinek már van gyereke, elvált és nem akarja újrakezdeni. Illetve mindenkinél, aki szeretőt vagy szexkapcsolatot keres.


Szóval attól függ, hogy te mit keresel. A nehézség ott van, hogy akik hosszútávú kapcsolatot szeretnének, általában családban gondolkoznak, aminek része a gyerek.


F

2020. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%
Nálam hátrány.
2020. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Hosszú távú kapcsolatot keresek.

Lehet,hogy csak pech de akiknek tetszem mind gyereket szeretnének.

Máskor meg mindig azt olvastam itt és más fórumokon, hogy az elvált férfiak nem akarnak több gyereket vagy akinek már felnőtt gyereke van stb ....

2020. nov. 19. 11:09
 4/39 anonim ***** válasza:
5%
Nalam elony, de a korod mar nem az.
2020. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
71%
Én sem akarok gyereket, pl. facebookon ilyesmi csoportban látok még szintén így gondolkodó férfiakat, mind foglalt... szerintem őket elkapkodják hamar. 😞
2020. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Nálam nem rajtam múlt, hogy akarok-e gyereket, vagy sem, eü okok miatt nekem nem lehet. Ismerkedéskor volt, akinek ez kifejezetten előny volt, más viszont úgy nézett rám, mintha "selejtes" nő lennék a meddőségem miatt, pedig neki már volt 3 gyereke és nem akart többet, mégis...
2020. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
72%
Jézusom, micsoda általánosítások. nem is értem miért gondolja valaki, hogy csak azoknál a férfiaknál előny, akiknek van már gyerekük, avagy szeretőt, szexkapcsolatot keresnek. az sem igaz, hogy mindenki aki hosszútárvra tervez, gyerekes családban gondolkodik. rengeteg ember egyáltalán nem akar gyereket, teljes az élete nélküle is és ettől semmivel sem kevesebb, mint bárki más, akinek van/lesz. Az pusztán pech, hogy eddig pont ilyen félrfiakba futottál bele, de rengeteg normális férfi akad, aki egyáltalán nem tervez a klasszikus "régi modell" szerint családot alapítani, attól még boldog kiegyensúlyozott párkapcsolatban kíván élni, akár házasságban. Nővéremék sem vállatak gyereket, sosem akart egyikük sem, köszönik, jól megvannak lassa 20 éve (házasságban) és mielőtt jönne valaki mindentudó, hogy majd megbánják, hadd döntsék már el ők miként szeretnének élni, ne akatrja már náluk jobban tudni senki sem. Sógorom sem szertene, soha nem is akart gyerket (49 éves férfi), boldog párkapcsolatban él a jósiten se tudja mióta a szintén gyermeket nem akaró kedvesével,és újra így döntene. Számtalan ilyen párt, házaspárt ismerek. Kérdező, előbb utóbb megtalálod majd a megfelelő férfit, aki pont úgy gondolkodik majd a jövőről, ahogyan Te.
2020. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a korod hátrány.
2020. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem gondolom,hogy a kor hátrány ,korban hozzam illőkkel ismerkedem és vannak pozitív visszajelzések meg akivel jól alakult de a gyerek témán pl ő is ledöbbent. Pedig van két sajatja az előző kapcsolatából.
2020. nov. 19. 11:29
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú kapcsolatot keresek, de nem akarok gyereket. Én kimondottan örülnék neki ha a pertnerem már fiatalon tudná, hogy neki nem kell. Sőt jelenleg is független vagyok relative jó egzisztenciával. 38F
2020. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!