Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szeretnék gyereket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék gyereket ez hátrányt jelent ismerkedesnel? Vagy van Olyan férfi akinél előny? 31N

Figyelt kérdés
Írjatok bátran
2020. nov. 19. 11:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolnám, hogy az összes párt kereső férfi kizárólag a harminc alattiakra fókuszál, akármennyire is próbálja ezt tolni néhány elkeseredett, nőt közelről sosem látott szerencsétlen. A 31 nem öreg,(még csak nem is középkorú)sem nőben, sem férfiban, aki meg csak csak a saját beszűkült életterét is silány tapasztalait képes látni és ebből általánosításokat levonni, az pont olyan is, akit messze el kell kerülni. lehet egy huszonévesnek öreg, lehet egy negyvenesenek is, akinek olyan az izlése, de rengetegen a saját korosztályukban keresgélnek. Akármennyire is próbálja pár incel és társai lenyomni ezt a "húspiacos" hülye dumát mindenki torkán, attól még nem lesz igaz.
2020. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Természetesen férfiak közül sem mindenki szeretne gyermeket.


Vannak gyerekmentes társkeresők is, ha gondolod, ismerkedj ott, és nem ér meglepetés.

2020. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
"Vannak gyerekmentes társkeresők is" itthon?
2020. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
12 Ha van ilyen társkereső kérlek írd meg mert nem ismerem.
2020. nov. 19. 11:35
 15/39 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a Gyermekmentes Övezethez az is tartozik, bár mi nem ott ismerkedtünk meg.
2020. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Nálam kifejezetten előny lenne, nem szeretem a gyerekeket. Nem is akarok, és olyan nővel sem ismerkednék akinek már van.

40/F

2020. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%
#11 Es a sok okos, aki felpontozta. Szemelyeskedes a kobon. En csak elmondtam h nekem a 31 mar nem palya, ez van, ez az en egyeni preferenciam, hogy miert ahhoz aztan semmi kozod, de az hogy elkeseredettnek, meg not kozelrol sem latottnak titulalsz, az tobb, mint szanalmas. Voltak rovid es hosszu kapcsolataim, tobb csajom egyszerre, tobbes szex is, ugyhogy nem tudom mirol beszelsz. De az meg biologiai tenym hogy 31 evesen egy nonek van meg 5 jo eve, 21 evesen meg 15. Lehet, hogy te a veteran kocsikat kedveled, de en maradnek az ujnal, mind benefiteteket, mind maintenancet tekintve.
2020. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
17 az emberek nem autók, szerencsére a legtöbbjük nem is olyan redpilles PUApatkány mint te.
2020. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
Latom, tovabbra is csak szemelyeskedni tudsz...gratulalok. Szolj, ha mar esz erveid is vannak.
2020. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

19 nézd nyilvánvalóan te nem azért kesesel fiatal nőt hogy gyereket csinálj neki hanem csak szórakozásból. Senkit nem érdekel, hogy milyen szexuális élményeid voltak.

"31 evesen egy nonek van meg 5 jo eve, 21 evesen meg 15."

Ez teljesen korrekt gyerekvállalás szempontjából de akkor se értem az összefüggést, hogy akkor egy 31 éves miért idős? Ha összejössz vele akkor még van 5 teljes éved gyereket csinálni vele. :D

Szóval nettó baromságokat írsz.

2020. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!