Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni férfiak válaszai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak válaszai alapján minden nő nagyképű, akin van 10+ kiló felesleg, vagy elmúlt 30 éves és ezek miatt nem depressziós?

Figyelt kérdés
Vagy nem veti magát sírva a férfiak lába elé párkapcsolatért könyörögve.

2020. nov. 19. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Ez nettó hülyeség.
2020. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Egy-két visszatérő siránkozó szerint igen.


Egyébként a való életben 100-ból 99 embernek ezzel semmi baja. :)

2020. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Elég sok ilyen kérdést látni.
2020. nov. 19. 11:29
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Nő vagyok, minden nő nagyképű, aki azt hiszi 10 kiló felesleggel vékony! Minden férfi is!
2020. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Minden nő nagyképű, aki nem akar engem.
2020. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Miért hinné azt, hogy vékony? Tudja hoy nem és nem gyűlöli magát. Ez elképzelhetetlen?
2020. nov. 19. 11:47
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont akkora marhaság, mint azt gondolni, hogy az itteni nők szerint minden férfi selejt, akinek nincs aktuálisan barátnője, vagy nem ismerkedik könnyen.


Vannak ilyen nő, akik ezt hangoztatják? Igen, vannak! Ettől még nem az összes nő véleményét képviselik

2020. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem attól lesz valaki nagyképű, mert van rajta 10-15 vagy akár 40 kiló felesleg. Azokra mondják, akik ennek ellenére a másik oldalon a hasonló mértékű hibát nem nézik el. Pl. "a pasi ne legyen már kövér, elég, ha én így nézek ki", vagy a másik véglet "nem kell vékony pasi, mert hogy néz már ki, hogy én vagyok a nagyobb". Aki tudja, hogy neki is van hibája és ezért a másiktól sem a tökéletességet várja, azt nem cikizik.
2020. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Van az oldalon néhány száz aktív tag. Annak mondjuk a fele-háromnegyede látogatja a párkapcsolati és szexuális kategóriákat. Ezek közül van 2-3% alacsony intelligenciájú, mentálisan sérült, frusztrált idióta, aki a saját bénaságát szeretné másokra kenni, mert az ugye egyszerűbb. Na, ők írják ki napi szinten ezeket az értelmetlen és bárgyú "kérdéseket", meg ők hányják össze ezekkel a baromságokkal az amúgy értelmes kérdéseket is.

A férfiak jókora többségének abszolút semmi baja nincs azzal, ha egy nőnek nem zörögnek a csontjai. Sőt, sokuk még szereti is, de legalábbis 10 kilót elég nehezen tekintenek "feleslegnek". Az, hogy nem ők a leghangosabbak, hanem a sikertelen frusztrált csontvázvadászok, az már más kérdés.

2020. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Magyarul azt írtad le , hogy elvagy hízva de te akkor is jó faszit akaraz mert ez megjár neked. Ez inkább egoizmus , és ferde tükör.
2020. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!