Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni férfiak válaszai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak válaszai alapján minden nő nagyképű, akin van 10+ kiló felesleg, vagy elmúlt 30 éves és ezek miatt nem depressziós?

Figyelt kérdés
Vagy nem veti magát sírva a férfiak lába elé párkapcsolatért könyörögve.

2020. nov. 19. 11:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%

Fogalmam sincs...


Én minden féle női alakot tolerálok kivéve a kövérséget. Ennyi igényem nekem is van és ebből nem egedek. Nem hiszem hogy ez olyan nagy dolog lenne.


A másik hogy ne legyen 30+-os. De ezt csak azért mert én 30 vagyok és a 30 alatti nők jönnek be.


A másik hogy mivel a kérdésben említett női csoport engem hidegen hagy így nem is fogalkozom vele. És nem amiatt lesz nagyképő egy nő mert bele esik ebbe a csoportba hanem akkor ha azt hiszi hogy egy ilyen nőt választanék egy fiatalabb 25 éves csajszi helyett.


De ez csak esetemben érvényes mert nem szeretem ha egy nő idősebb nálam és/vagy kövérebb. Ennyi igényem had legyen már nekem is az életben...

2020. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Na, s meg is érkezett a helyi ügyeletes troll, akiről beszéltünk, hölgyeim és uraim. :D Amúgy nem, nem mindenki gondolja ezt, csak néhány szerencsecsomag, mint a 10-es. :p
2020. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy akarnék bárkit is?
2020. nov. 19. 13:06
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

#11-es voltam.


Engem komolyan érdekelne hogy miért vagyok ennyire lepontozva.

2 igényt mondtam el:

-ne legyen egy nő kövérebb mint én

-ne legyen nálam idősebb


Vagy ne legyen semilyen igényem sem? Nem is lehet? A "guruló almát" is meg kéne d*gnom vagy mi?


Ez miért olyan felháborító?

2020. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a stílusod miatt.
2020. nov. 19. 13:19
 16/19 anonim ***** válasza:

#14-es vagyok


Nem tudom hogy lehet ezt a diplomatiksabban megfogalmazni... De akkor:

=========

-jobban szeretem ha nő kesébé telt formájú ennek ellenére ők is nagyon cucik <3

-életkorban talán jobban hozzám illene egy nálam fiatalabb nő bár ennnek ellenére nagyon vonzónak tartom a +30-as nőket. A fantáziámat nem hagyja azért hidegen <3 :33


A legtöbb nő nem nagyképű csak sok pasi tévesen azt hiszi róluk mert bunkó kis incelek. Csak a saját sikertelenségüket vezetik le a nőkön.

=========


Így már jó???

2020. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
12 . Amúgy nem helyi troll vagyok, ritkán járok fel , sőt engem annyira nem is érint ez a nő téma.. csak a kérdésre reagáltam.
2020. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A 7,8 nak jar a pacsi, tok igaz.


10 kilo plusztol inkabb visszahuzodnak, mert jogtalanul hiszik kovernek magukat, amikor semmi baj nincs ha kicsit husis (en pl azt szeretem)


Itteni valaszok alapjan? Legsz..bb helyen nezed. Ahol a legtobb pasas aluretekeltnek erzi magat mert elmeletben blablba, vagy azt is megszabja, hogy egy no hany kilo legyen, milyen sminket hasznaljon stb.


Vagy olyan nok vannak itt, akik szerint minden pasi egy selejt, aki nem talal kapcsolatot es minden pasi egy nyomorek incel, mert a csalodasaibol indul ki.


Szoval itt eleg szelsoseges kovetkeztetesek vannak

2020. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Érintettként mondom (kiv. hogy depressziós vagyok, de az nem a súlyos és/vagy a korom miatt van, hanem alap természetemből és a szüleim "csodás" neveléséből adódik), hogy "az itteni férfiak" kb. 2-3-4-5 férfit jelentenek, akik több profillal csinálják itt a fesztivált. Szerencsére a való életben a férfiak többsége egyáltalán nem ennyire felszínes és szexista. Még aki nem akarna összejönni egy nagyobb darab vagy idősebb nővel, az se gondolja úgy, hogy akkor az ássa el magát örökre, és örüljön, ha vki bele akarja mártani a farkát.
2020. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!