Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mi ez az istentelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mi ez az istentelenül sok "gátlásos, visszahuzódó, szerény" "férfi"?

Figyelt kérdés
Mitől lettek virágszálak?
2020. nov. 19. 12:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem balfékek.
2020. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hat fiam, ha a szerenyseg es gatlasossag az nalad viragszal, akkor te szociopata vagy.


Azok gatlastalanok es egoistak.

2020. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfi lehet vki akkor is, ha nem ilyen übermacsó "hím" / "kan". A hisztit, picsogást én sem tartom férfias dolognak, de a visszahúzódó, szerény személyiség nem feltétlen férfiatlan.
2020. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a '90-es évek óta megmutatkozó negatív szülői mintákat teszem kiindulópontnak, hogy onnan kezdődött a dolog: nem volt/nincs szülői minta, stb.
2020. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

#6


Én pl csonka családban nőttem fel. Próbálják anyámék néha az önbizalmamat építeni (pl jól nézel ki, jó dumád van stb), de 80%-ban biztos vagyok, hogy 20 évesen ők is legszívesebben bottal se piszkáltak volna. Legalábbis anyámból kihúztam ezt az infót egyszer, amikor elég sok italon volt túl. (egy ünnep után)

Mit kéne akkor tennem?


20F

2020. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
36%

#15


A részeg anyádtól megkérdezted, hogy járna-e veled?

2020. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!