Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Femcelek, ti elgondolkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Femcelek, ti elgondolkoztatok valaha azon, hogy azért vagytok egyedül, mert nem tárulkoztok ki mások előtt a múltbeli csalódások/önbizalomhiány miatt?

Figyelt kérdés

A nők könnyebben ismerkednek, így valószínűleg hamarabb találnátok párt, mint az incelek.


De mégis begubóztok, mintha remeték, aszexuálisak lennétek, aztán panaszkodtok. Semmi vagányság, semmi lazaság. Jó ez nektek?


2020. nov. 19. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nagy gondok vannak a fejedben.
2020. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis, a femcelek pont olyan rossz természetű, torz gondolkodású, ellenszenves alakok, mint az incelek, azért vannak egyedül.
2020. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg leírnád, hogy hány femcellel ismerkedtél?
2020. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam ismerkedni sokkal. Ők maguk, akik elzárkóznak egy kapcsolat lehetősége elől és sokszor teljesen irracionális okokból. Felsorolnak például egy listát, hogy nekik milyen férfi kéne, a jelentkezővel, aki megfelel a listának egész jól el is beszélgetnek és egyszer csak eltűnnek.
2020. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tipikus femcel nem vagyok, mert volt már kapcsolatom, de most 2 éve egyedülálló vagyok, és igen, elég sokat gondolkozom rajta. Biztos, hogy a legfőbb oka annak, hogy nincs párom, az, hogy nehezen tudok feloldódni társaságban, szorongó vagyok, önbizalomhiányos, introvertált és néha kényszeres. Ez van, ezen próbálok változtatni, de nem megy könnyen, 18 évnyi totál elcs.ett nevelést nem lehet könnyen megváltoztatni, mert ez nálam főleg ebből ered.

Az más kérdés, hogy ez nálam nem jár remeteléttel (szeretek kimozdulni... amikor épp nincs covid :D) és aszexualitással. Vagánynak nem vagyok az, nem olyan a személyiségem.


Úgy vagyok vele, hogy jó lenne vki magam mellé, de csak azért, hogy legyen, nem kell. Ha jön, jön, ha nem, nem. Megtanultam vmilyen szinten egyedül is boldognak lenni és elfoglalni magam.

2020. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!