Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Minél több, nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Minél több, nőknél sikertelen férfiaktól származó kérdést és kommentet olvastok ezen az oldalon, annál inkább ezek a férfiak lesznek szimpatikusak számotokra és ilyesmi párt fogtok keresni? Vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 12:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem, sőt, egyre boldogabb vagyok, hogy a valóságban nem ismerek ilyeneket.
2020. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
A nőknél sikertelen férfiak általában okkal nem sikeresek. Nagy valószínűséggel a világot hibáztatják a sikertelenségükért maguk helyett.
2020. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Éppen ellenkezőleg.
2020. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Álmodj királyfi
2020. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
Nem, megvannak az eszközeim hogy kikutassam az ilyen monitor mögé bújó nőgyűlölő beteg pszichopatáknak a valódi személy azonosságát, aztán kegyetlenül meg lesznek szívatva ;)
2020. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ miért sikertelen.


A párom sem volt sikeres, alig volt kapcsolata, csendes visszahúzódó tipus..másoknak nem "piacképes"; én viszont szeretek a dolgok mélyére nézni ha vmi akár csak egy mondat megfog...Igy találtunk egymásra es nagyon örülök hogy nem egy felszínes döntést hoztam.

2020. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Inkább még jobban kerülöm ezeket a nőgyűlőlő, agressziv, világmindenséget okoló "jófiúkat".
2020. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Én már senkit nem keresek, de az itteni incel kérdésektől rosszul vagyok. Remélem, hogy ez csak ugyanaz a pár ember aki folyton itt vergődik, mert a való életben nem találkozom soha ilyen nőgyűlölettel. Szomorú lenne, ha sok ilyen férfi lenne.
2020. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
8 rengeteg van.
2020. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%
#5! Kezeltesd magad, te még rosszabb vagy náluk.
2020. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!