Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kelt a nők 90%-ánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelt a nők 90%-ánál undort az, hogy az ismerkedés mélyebb témáinál el szoktam mondani hogy pasival is voltam együtt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Mert sokan, akiknek ezt elmondtad vagy homofóbok vagy nem elég nyílt a szexualitásuk a tiédhez képest. Oder: nem tudnak férfiként nézni olyan hímre, akit elkaptak már hátulról. Nincs ebben semmi amúgy, ez is egy tapasztalat.
2020. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted? Milyen undorító már.
2020. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

Mert tele vannak előítéletekkel, tévhitekkel. Amelyik nemcsak offol udvariasan, hanem gyűlölködve válaszol, b..u.zizik, fa.rt.úrózik és AIDS tesztet követel, az meg általában rosszindulatú, buta ember.


Én nő vagyok és egyáltalán nem zavarna, ha

1. ugyanúgy tetszenek a nők is, nemcsak társadalmi nyomásra akarsz """normális""" lenni.

2. monogám, szerelmes típus vagy.


(Elméleti síkon válaszolok, van párom.)

2020. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
mert ez nem normális és mi a normális pasikat szeretjük.
2020. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudnék együtt lenni valakivel, akiről tudom, hogy már volt férfival. Meg egyébként is aki képes rá, az meleg.
2020. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudom megindokolni, számomra csak undorító. Ezt az érzést váltja ki belőlem a kép, hogy a férfi, akivel ismerkedek, már volt azonos neművel. Barátként el tudnám fogadni, de innentől intimitás közöttünk nem lehet. Ez ugyanaz a kategória nálam, minthogy megtudom, hogy régebben kemény drogokkal élt vagy ha nem megyünk illegalitásba a példa kedvéért, számomra az is kizáró ok, ha megtudom, hogy mondjuk fiatalabb nálam. Szerintem amúgy nincs azzal baj, ha valakit érdekel a saját neme is, de azzal sincs baj, ha valakit meg ez zavar a jövendő párjában. Mindenki aszerint válogat, ahogy szeretne, és a te érdeked is, hogy olyan lányt találj, akinek ez belefér.
2020. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Bennem már az is undort kelt, hogy számomra nem vonzó női szros seggekben turkáljon előttem. Hozza nekem az ott lévő E. coli bacikat. Bedugja a szros seggébe, tőlem meg elvárja, hogy utána szopjam le. Hát, kösz, nem. Na lehet prűdezni, hápogni, finnyázni(az vagyok, ez tény) a francokat sem érdekli. Nem mindenkinek van gusztusa mindenhez.
2020. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%

"Meg egyébként is aki képes rá, az meleg."


Mondd, ennyi ésszel hogyan tanultál meg írni? :)


Üdv, egy hetero nő

2020. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Mert gusztustalan dolog azért.
2020. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
mert aids -es is lehetsz, és farok volt a seggedben meg a szádban..
2020. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!