Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért undorító egy biszex férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorító egy biszex férfi?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok, 28 éves, és volt 3 párkapcsolatom.

2 nővel, 1 férfival.

Mindhárom párommal szerelemből voltam, az egyik 2 évig tartott, a második 3 évig, az utolsó volt a férfi, vele szintén 4 évig, de 2 éve sajnos elhunyt.

Most jutottam oda, hogy nyitott lennék az ismerkedésre, de amint elmondom ezt magamról, a legértelmesebbnek tűnő nők is nagyon sértő, trágár hangnemben hordanak le, némelyik elköszönés után is zaklatott, hogy fogjam fel, hogy nem vagyok férfi, ne merészeljek nővel ismerkedni többé.

Mégis miért kelt ekkora gyűlöletet, hogy akármilyen nemű embert tudok szeretni?



2020. nov. 19. 13:42
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
40%
Fuj de gusztustalan vagy! Pacsi azoknak a noknek, akik hatat forditanak egy ilyen undormanynak. 🤢🤮
2020. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Aki szerint undorító a szeretet, bármilyen nemű emberek között is történik, szerintem meg az olyan sötét fejben és lelkileg, hogy még emberszámba sem lehet venni. Inkább pont te vagy egy hányadék.
2020. nov. 20. 09:57
 43/55 anonim ***** válasza:
36%

Basszus ide jossz tamadni az embereket, amiert nem borulnak a labaid ele?! Nagyon nagy valakinek kepzeled itt magad, de tajekoztatlak, hogy egy kis senki vagy!

Egy ferfi hatsojaba martogattad a po**od, aztan itt sirsz, hogy senkinek sincs gusztusa hozzas? De az is lehet, hogy teged pakoltak meg hatulrol,vagy mindketto! Nem vagy ferfi, ezert sem kellesz a noknek :) Jobb ha ezt vegre felfogod es lapozol.

2020. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

Szerintem téged minősít, ha s.eggbe mártogatásnak degradálod másnak a párkapcsolatát és így beszélsz valakinek a halott párjáról.

Nem azzal van baj, ha valakit zavar, ha a párja biszex, hanemm ezzel a stílussal. És igen, jól mondom, nem ember az ilyen.

Szerinted te vagy valaki? Te nem vagy egy senki?

2020. nov. 20. 10:17
 45/55 anonim ***** válasza:
8%
#44 Erősen mutatja az oldal szinvonalát, hogy ezzel a stílussal magassan vagy pontozva. 😂
2020. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
#44 Ez nagyon vicces. Közel 100%os az arányod. Hahahaha. 😂😂😂
2020. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem senki sem a halott barátodat sértegeti, hiszen ő nem akar utánad nőkkel ismerkedni. Nálad sem lenne semmi baj, ha maradnál inkább a férfiaknál és nem nőkkel szeretnél kezdeni. Az, hogy a nők talán jobban vonzanak az egy dolog, de egy meleg férfi sokkal jobban állna hozzád, és jobban elfogadná aki vagy, mint egy hetero nő. De ezt a válaszokból és saját tapasztalataidból is leszűrhetted.

Ez most nem támadás, nem ítélkezés, ezek a tények,vagy elfogadod, vagy támadhatod a véleményem, ez a helyzeteden nem fog változtazni.

2020. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
0%
#48 Te nem csak teljesen hulye vagy, de még rossz indulatú is...
2020. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Betegek vagytok mind, egy az egyig :)
2020. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

"Szerintem téged minősít, ha s.eggbe mártogatásnak degradálod másnak a párkapcsolatát és így beszélsz valakinek a halott párjáról."


Betegebb vagy mint hittem.

2020. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!