Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért undorító egy biszex férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorító egy biszex férfi?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok, 28 éves, és volt 3 párkapcsolatom.

2 nővel, 1 férfival.

Mindhárom párommal szerelemből voltam, az egyik 2 évig tartott, a második 3 évig, az utolsó volt a férfi, vele szintén 4 évig, de 2 éve sajnos elhunyt.

Most jutottam oda, hogy nyitott lennék az ismerkedésre, de amint elmondom ezt magamról, a legértelmesebbnek tűnő nők is nagyon sértő, trágár hangnemben hordanak le, némelyik elköszönés után is zaklatott, hogy fogjam fel, hogy nem vagyok férfi, ne merészeljek nővel ismerkedni többé.

Mégis miért kelt ekkora gyűlöletet, hogy akármilyen nemű embert tudok szeretni?



2020. nov. 19. 13:42
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

Nem maradok a férfiaknál, csak akkor, ha ellenálhatatlanul beleszeretek egy férfiba. De alapjáraton nőkkel szeretnék ismerkedni, és családot szeretnék, saját gyereket, apuka szeretnék lenni. Ezt pedig egy férfi nem adja meg, vagy nem egészen úgy, ahogy szeretném, pláne nem itthon. A válaszokból nem szűrök le semmit, de egyébként leszűrhető az is, hogy azért van olyan, aki elfogadja + ott vannak az egyik válaszoló tapasztalatai is.

Meg ugye volt két barátnőm is, akik pontosan tudták, hogy biszex vagyok, bár akkor még nem volt barátom, de nem hinném, hogy azért jöttek össze velem, mert még sose voltam férfival, mert teljesen elfogadó hozzáállásuk volt az egész témával szemben.

Nem fogom "békén hagyni a nőket", sem "felfogni, hogy nem vagyok férfi", és nem kérdeztem olyat, hogy szerintetek kikkel kéne ismerkednem, ezen nem változtatnak a válaszok az égvilágon semmit. A kérdésem az, hogy gyűlölködni, lehordani mindennek, és akár veréssel fenyegetni, zaklatni miért kell az embert, milyen racionális magyarázata van ennek. De már látom, hogy nincs.

2020. nov. 20. 10:42
 52/55 anonim ***** válasza:
18%

Én már fentebb is Leírtam, le is lettem pontozva, hogy a gyűlölet és undor nem logikus érzelem. Hányan pusztítják el inkább ami számukra nem szimpatikus, ijesztő, undorító? Gondolok itt a kis pókoktól egészen a zsidó táborokig mindenre. Van indok arra, hogy miért kell eltaposni a pókot? Annyi az indok, hogy megteheti, hát miért is ne tenné. Vagy miért kell gyűlölni egy embert kizárólag azért mert egy ember csoport tagja (legyen az vallási csoport, népcsoport, vagy bármi más) sok esetben úgy is, hogy semmilyen tapasztalata nincs velük az adott embernek?

Azért mert az undor és a vak gyűlölet tanult érzelem, nem azért gyűlölsz mert okod van rá, hanem mert erre kondícionáltak. Ez sajnos ilyen, ezért is teljesen felesleges ezen pörögni.

El kell fogadni, hogy vannak akik így éreznek és legfeljebb sajnálni őket a korlátoltságuk miatt. Változtatni nem fogsz tudni rajtuk, csak annyit érsz el, hogy a saját napjaidat keseríted meg.

2020. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:

Hát igen, nagyon úgy néz ki, hogy igazad van.

Csak ugye valakik kilépnek ebből a körből.

2020. nov. 20. 11:04
 54/55 anonim ***** válasza:
52%

Tehat voltakeppen azert maradnal a noknel, mert gyereket akarsz. Huuu...

Ilyennek nem szulnek. Tipikus..szulnek neked, aztan masnap mar hatsokban kotoraszol.

2020. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:

Már leírtam 2x is, hogy alapvetően is jobban vonzanak a nők, tehát nem, marhára nem csak azért.


A másik, amit írsz, megint csak egy féreg stílusú spekuláció, amire semmi alapod nincs.

Alapvető nálam a monogám kapcsolat, meg voltaképpen az is, hogy csak párkapcsolatban szexelek, nem véletlen, hogy egyetlen kalandom sem volt 28 évem alatt, pedig lehetett volna.

2020. nov. 20. 11:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!