Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy magas-vékony alkatú fiúval?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sosem lesz olyan barátnőm amilyet szeretnék, se külsőre, se belsőre. Meg amúgy sem vagyok jó a beszélgetésben, ismerkedésben.


(188cm/71kg)


2020. nov. 20. 15:52
 1/9 anonim válasza:
100%

Nem, en inkabb a normal/izmos vagy kicsit pufi pasikat szeretem.

En sem vagyok vekony, inkabb atlagos (168 cm+65 kg) meg amugy sem tetszenek a sovany pasik:)

2020. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
#1: álmaid ferfija lehetek. 190/97, rendszeresen sportoló férfi. 🙂
2020. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én 183/73 vagyok, ez soha nem volt akadály. Neked sem az. "amúgy sem vagyok jó a beszélgetésben" na itt a baj.
2020. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Biztos nem a testalkatod miatt nincs barátnőd.
2020. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Párom ilyen.


20/L

2020. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akivel ismerkedem most épp, pont ennyi magasságra, testúlyra. Egyáltalán nem az alkata számít.

A tulajdonság, amivel Ő veled szemben előnyt élvez: "amúgy sem vagyok jó a beszélgetésben, ismerkedésben", ez rá nem jellemző, nagyon szellemes, kellemes beszélgetőpartner. És máskor is ez számított, így volt alacsony és vékony, alacsony és mackós, átlagos magasságú nem vékony de nem is izmos pasi is akivel randiztam/együtt voltam.

2020. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Férjem is ilyen alkatú. Ő szálkás típus. Viszont megnyerő, jól kommunikál, intelligens, és nagyon jól mozog a témákban. Ha valaki leáll vele beszélgetni, simán ott ragadnak mellette. (Először nem is szerettem benne, hogy ennyi mindenkit vonz maga köré 😅 ... de végül nagyon bele szerettem)


23/L

2020. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön
2020. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az alkatoddal van a baj, ezt már a kifejtésedben megválaszoltad azzal hogy nem tudsz beszélgetni. Ne ott keresd a hibát.
2020. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!