Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék a továbbiakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a továbbiakban más lányoknál?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy lánnyal és azt mondta, hogy túl jól ment az ismerkedésben minden, szóval nincs esélyem. Mit rontottam el?

2020. nov. 20. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl jól ment? Nincs esélyed?

Mondjuk keress egy épelméjű lányt...

2020. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%

Omm haver biztos vagy benne hogy a csak 100as? Mi az hogy túl jól ment minden szóval nincs esélyed?


Most vagy azt tudom elképzelni hogy azt hitte csak dugni akarsz mert túl jó voltál hozzá vaaaaagy


Egyszerűen megijedt és még túl fiatal/éretlen egy kapcsolathoz

2020. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csaj*
2020. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, nem kell velük foglalkozni. Énis megkaptam már, hogy tök jófej, kedves, meg stb vagyok és be is jövök neki. Na, ezután többet nem találkoztunk, mert azt mondta, neki ez így túl fura :D
2020. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell feltétlenül logikát keresni a nőkben, minden bántó szándék nélkül. Sokszor ők sem értik magukat.

Vagy csak tesztel, feladod-e... Játszmázás, hagyd a fenébe az egészet, ha nincs ehhez kedved vagy rosszul éled magad. Ne kínozd magad.

2020. nov. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, keress másikat :D ezt meg meséld el az újnak nézdmeg h reagál :D
2020. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiban volt olyan, hogy könnyes szemmel mondta annyira bejövök neki hogy reméli hogy még összehoz minket az élet, megölelgetett, majd otthagyott. (Nem, nem volt házas.)
2020. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan ilyenek léteznek? Szórakoztok velem? :O :D
2020. dec. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!