Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a méhész pasik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy ismerkedés szempontjából mennyire jön be a lányoknak ha a fiú méhészeti tevékenységgel foglalkozik(őstermelő vállalkozó). A normális válaszokat előre is köszönöm!

18/F



2020. nov. 21. 16:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
67%

Nem a pasi foglalkozásán múlik, hogy tetszik-e vagy sem. Az összkép a lényeg szerintem.

Nem tudom, hogy tényleg méhészkedsz-e vagy csak tervezed, de olyan lányt válassz, aki tud és hajlandó is segíteni egyszer-egyszer például etetésnél vagy pörgetésnél. Sok helyzet adódhat, amikor gyors segítségre lenne szükséged.

Az előttem hozzászólók válaszára reagálva pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy kezdetben anyukám is allergiás volt a méhszúrásra, de ettől függetlenül ugyanúgy részt vett/vesz minden munkában a méheknél, persze az elővigyázatosság mindig fontos.

Sok szerencsét kívánok kedves Kérdező!

Egy méhészcsaládból származó 18/L

2020. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi,már csinálom egy jó ideje, az etetést még megoldom magamban, de sajnos a pergetés már nem megy, tekintve hogy fekvőkaptárakban dolgozom(NB16 és 18-as rendszer) és itt nem olyan mint a rakodónál hogy csak leveszem a mézes fiókokat és zárt helységben magamban szépen kipergetem, hanem a hordási időszak végén(hogy még ne legyen kutatás) kell 1, maximum 2 nap kipergetni. Neked is nagyon sok szerencsét, reméljük 2021-ben bővebb termésre számíthatunk mint az idén!
2020. nov. 22. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!