Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt fáj 35 èves fèrfikènt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt fáj 35 èves fèrfikènt, h 4 ève senkim sincs, holott most kellene a legboldogabbnak lennem, hogy szabad vagyok? Minden 40 es szingli ismeros ezt mondja nekem, h örülnöm kellene.

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert magányos vagy.
2020. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vilag eletemben az voltam, megszokott dolog.
2020. nov. 21. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
valójában csak örülnek, hogy te is szívsz nem csak ők
2020. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a szinglik mondják, hogy örülj? Azt hittem a kapcsolatban élők. 🤣🤣
2020. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülj neki.
2020. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Azért mert te hollywood által előadott "női" imázst akarod, a barátaid meg megkapták a valódi "női imázst". A lehúzást, a hazudozást, a manipulációt, az érzelmi zsarolást, a nárcizmust, azt elengedték ezt a hollywoodi fszásogt. A nő hazudozik, lop csal manipulál önös egyéni kicsinyes érdekei miatt. Te még egy álomvilágban élsz, ahol a nő szerethető ember. Regisztrálj a tinderre, vagy írj ki kérdést h csak "nők" válaszoljanak. Majd rájössz miért kellene boldogabbnak lenned ezek nélkül.
2020. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne mond már, hogy erre nem tudod a választ. Csak itt akarsz panaszkodni de ennek semmi haszna. Bántó szándék nélkül mondom de menj el egy pszichológushoz.
2020. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az faj neked hogy nincs nő az életedben, hanem az hogy társadalmi megítélés szerint akinek nincs nője az életképtelen lúzer. És te nem akarsz lúzer lenni mások szemében, ezért kellene egy nő.
2020. nov. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a társadalmi megítélés szerint ez, hanem a "nők" szerint, vagy amelyik gyökér ideokádik vmit, hogy incel, mert így úgy amúgy.... A nők pedig nem a társadalom egésze. Ezek meg akik ide irogatnak, azok a semmirekellők. Avagy, ha másképp nézem, leszrom mit gondolnak a nők, ha van nőm, ha nincs, ők egy fostalicska élősködő népség, ami a tinder és egyéb alkalmazások után tisztán látszik. Haszonlesők, élősködők, önimádók. Ha meg leírod, akkor te vagy a "rosz". Véleményük=0. Egy lepkének többre tartom a véleményét, mint nekik :) Pedig van "nőm", volt, és lesz is. Ha elpofátlanodik, akkor megy a háztól. Ingyen albérlet, jómód nem jár senkinek sem, akkor sem ha "nő"....
2020. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*rossz
2020. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!