Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés COVID:lányok szerintetek ez megfelelő? Találkozok egy lánnyal, meghívom egy kávéra elvitelesre, aztán séta közben beszélgetünk. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok lány, de szerintem ennél többet nem tehetsz a jelenlegi helyzetben. A következő, hogy pár ilyen után felhívod a lakásodra és ott beszélgettek tovább, de ez elsőre azért sok lenne.
2020. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%

Fantasztikus!


A szemerkélő esőben, a mínusz fokokban, talpalni, WC-sehol.


Nincs lakásod?

2020. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene. Lakására meg nem akarok menni egy idegennek legelőre... már bocsánat. Szerintem nincs abban semmi rossz, ha sétálnátok egy keveset kávéval a kezetekben...
2020. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Első két válaszoló tuti pasi. Ahogy 3-mas írja, a csajok 99%-a nem fel elsőre egy ismeretlen pasi lakására.
2020. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%

4.-nek.


Vagy csupán nők vagyunk, és nem lányok, akik nem szeretnek utcán pisilni, vagy egy kapualjban szexelni, a hidegben.

2020. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

5. -nek


Függetlenül attól hogy nők vagyunk-e vagy lányok, egy annyi eszünk csak van, hogy ha pisilni kell, akkor OTT, ahol elvitelre kérjük a kávét pisilünk (de amúgy is kibírunk 1-2 órát) , és nincs igényünk egyből egy idegen pasi lakására felmenni, mert viszket, és szexelhetnékünk van... de lehet én vagy ómódi.


3mas voltam.

2020. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hülye kérdés, de plázák nincsenek nyitva? Nem vagyok oda értük, de a jelen helyzetben ott legalább nem esik az eső, és fűtve van.
2020. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

"vagy egy kapualjban szexelni, a hidegben."


Biztos lehetsz benne, hogy erre nem fog sikerülni. Ne keverd össze a normalis nőket az olcsó prostiaiddal, akik neked jutnak.

2020. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
plázákba lehet beülni, de enni és inni ott sem lehet és nem lehet levenni a maszkot, közel kell ülni hogy értsed a másikat. de mégis azt mondom ez a legjobb.
2020. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nőként ezzel nem lenne gondom szeretek setalni, wc-t meg lehet találni.

Áldom a sorsot hogy pont mizeria előtt jutottunk tovább ....

2020. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!