Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak azoknak van esélyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azoknak van esélyük normális, családos életre akik időben kezdték az ismerkedést az ellenekző nemnél?

Figyelt kérdés
Még van pár évem hogy családom legyen,de már szeretném végre megismerni azt a lányt, csak az a baj hogy eddig sem volt senkim. Ha lett volna már barátnőm akkor egy kicsit nyugodtabb lennék, de így nagyon azt érzem esélyem sincs.
2020. nov. 21. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Tarts macskát
2020. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Röviden: igen.


Meg kell tanulni az együttélés íratlan szabályait. Alkalmazkodás. Problémák közös megoldása stb. És nyilván az sem hátrány, ha a családalapítás fiatalon történik, hogy legyen időd élvezni a fiatal házasok életét, látni a gyermekeitek felnőni, meg ilyenek.


Aki mondjuk negyven évesen kezd el tanulni alkalmazkodni, az... hát... egy picit elkésett.


Nem tudom, hány éves vagy, de kezdj el ismerkedni. Ha máshol nem, hát társkeresőn! Legalább mikor belép az életedbe a nagy Ő, lesz némi rutinod abban, hogy felhívd magadra a figyelmét, hogy érdekeld őt. Persze még akkor is egy csomó mindent kell majd megtanulnod, de nem a nulláról indulsz.

2020. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én még szerencsére nem vagyok negyven, csak 21, de ezt az időben kezdést úgy értem hogy akik 14-16 évesen kezdik a kapcsolatosdit.
2020. nov. 21. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
A 14-16 éves kapcsolatosdi arra jó, hogy megismerd a másik nemet, mint embert. Tehát nem feltétlen a nemi életet kell ekkor kitapasztalni, hanem a másik nem lelkivilágát, érzékenységét, szokásait, érdeklődését stb., vagyis mindazokat a dolgokat, amik a későbbiekben minden kapcsolat kezdetekor alapnak számítanak. Akivel nem jövök ki jól, mert nincs bennünk semmi közös (és itt nem csak az érdeklődésről, hanem például a gondolkodásmódról van szó) azzal nyilván család meg gyerek se lesz. Persze minden nő más, de vannak általános jellemzők, amiket ha a lányokkal kapcsolatban megismersz, később a nőknél is előnnyel indulsz.
2020. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
20 évtől már szoktak komolyabb kapcsolatban lenni, ha két 3 vagy 4 éves kapcsolattal számolunk, már közeledünk a 30-hoz. 30 körül már sokan megállapodnak. Szerintem a korábban házasodó férjek és feleségek egyik jellemzője, hogy már a huszas éveikben is valamiylen tartós kapcsolatot működtettek, jellemzően több évig. Legalábbis ha körülnézek az ismerőseim körében, harminc körül házasodtak. Vagy többévnyi járás után vagy pedig másoodik, harmadik kapcsolatként 18-20-as évtől. Tehát átlagban olyan 2-3 partner volt előtte. Egyikre sem volt annyira jellemző, hogy hajtotta volna a csajokat vagy nőket.
2020. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Ismerek több (mondjuk vallásos,magának való,..-vagyszámomra fura embert aki kesőn talált párt az első adandóval boldog házasságban él.
2020. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A férjem 29 volt, 23 éve élünk boldog házasságban. 😊
2020. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy vesszük, én "időben kezdtem", aztán most mégis egyedül vagyok család nélkül. Ez az "időben kezdés" is bizonytalan, mert soha nem tudhatod, hogy mikor kattan át az agya a kedves párodnak, és megcsal, elhagy, elkezd bántani, inni, drogozni, irigykedni a sikereidre, féltékenykedni...stb.

Hiába teszel meg mindent, ez egy olyan dolog, amiben a másik embernek is döntő szerepe van.

2020. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2020. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!