Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz pasiként vallásos csajokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasiként vallásos csajoknál nagyobb esélyem lenne barátnőre?

Figyelt kérdés
Most találtam rá egy szép, de full vallásos csajra, akivel chateltem. Annyi a gond, hogy én totál ateista vagyok és szűz de feltűnt már, hogy ezeknél a fiatal vallási közösségeknél milyen szoros kapcsolat van és arra gondoltam, hogy akár csatlakozhatnék is egy ilyenhez hátha összejönne egy lánnyal a történet. Igaz már 27 vagyok szóval ez önmagában hátrány. De emellet még alacsony, sovány és autoimmun beteg is vagyok. De nagyon szeretnék már egy szexuális kapcsolatot egy finom lánnyal!

2020. nov. 22. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nem tom, de remélem a csajnak van annyi esze, hogy felismeri a lyukrajátszó nyomit, aki a vallásával szórakozik.
2020. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Szexuális kapcsolatért menj prostihoz.


Vagy el is vennéd, csak hogy megdugd?

2020. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha másnál nincs, náluk se lesz esélyed, főleg ateistaként. Változz meg és ne legyél ekkora görény.
2020. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

Én is voltam hasonlóan egy lánnyal 23 évesen, ő volt akkor 24. De náluk mindenképp elvárás, hogy átvedd a vallást, ha ilyen szektatagok és nem a normál katolikus/református történet.


Nem lett belőle semmi, mert én a sajátomat feladni nem akarom, ő se az övét, és később kiderült, hogy a szektája már túlmegy a normális határon. Tehát így pár hónap randizgatás és ismerkedés alatt megundorodtam és meg is ijedtem tőle. Soha többet ilyet. 30f

2020. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még annyi, hogy ne a numeráért hazudj vallást, akkor inkább hagyd őket, nem fogsz jól járni.


Sok ateista csajnak nem gond ha szűz vagy, ha amúgy normális és életképes fazon vagy.

2020. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves a lány?
2020. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#2: Nincs pénzem rá, szóval ez felejtős. Nem beszélve, hogy 98%-uk "kolumbiai" de ettől függetlenül is sosem lehetek biztos, hogy nem kapok el fertőzést márpedig autoimmun betegként erre fokozottan oda kell figyelnem.
2020. nov. 22. 16:55
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Szóval az a kérdésed, ha lecsökkented a lehetséges nők számát azokra, akik erősen vallásosak, akkor több esélyed van-e? Volt neked matekórád általános iskolában?


Támogatni szoktam az aggszűz pasikat, mert én is az voltam, de te nem érdemled meg.

2020. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esze a lánynak, jó messzire kerül. Már az írásodból is látszik hogy csak azért akarod behálózni hogy megdughasd. Egyébként aki tényleg nagyon vallásos, vár a szexuális kapcsolattal a házasságig. És ott bizony nem nézik jó szemmel a későbbi válást, esetleg házasságtörést.
2020. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, nekem eddig két csajom volt, akik a nagyon vallásos kategóriába esnek, és hát egyik sem élt valami szűz életet. Sőt, ők voltak messze, messze a legbevállalósabb csajaim, ami a szexet illeti. (gondolkoztam is ezen már sokat, miért van ez, szerintem a kis közösségükben egész életükben játszaniuk kell a jókislányt, azt amikor végre a figyelő szemektől megszabadulnak, kijön belőlük az állat). Az viszont jellemző a vallásos nőkre, hogy amikor eljön az idő, hogy valami balekot magukhoz láncoljanak, kitalálják, hogy most már nem olyanok és "visszatérnek az igazi útra", azaz így próbálják meg kizsarolni a balekjából, hogy elvegye őket, mert addig (vele) nincs szex.
2020. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!