Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel bántott meg egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bántott meg egy nő utoljára titeket?

Figyelt kérdés
Férfiak válasza érdekel.
2020. nov. 24. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
A barátnőm hosszú idő után először izomból hátba boxolt. Tudja, hogy fáj nekem, átbeszéltük már nem egyszer, nem kétszer, de most megint csinálja.
2020. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Még ilyen nyighajt....
2020. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Az első randink után 1 hónapig hitegetett, hogy szeretne még találkozni, csak nem ér rá. Miközben csak egy 4 órás munkája van (azt heti 3 napon 8 óraban csinálja) és mellette nyelvtanfolyamra jár. Kellett majdnem 1 hónap, mire leesett, hogy csak hiteget és rohadtul nem akar már találkozni, de azért unaloműzőnek jó voltam beszélgetni. Most történt ez pár hete. Rosszul vagyok ha belegondolok mennyi időt pazaroltam rá, amit olyan nő megismerésébe is fektethettem volna, aki valami értéket is hozzáad az életemhez.


Azért is bánt, mert külsőre pont az esetem volt a csaj, de olyan fajta, akibe évente csak 1-2-szer botlok bele. (Magas, vékony, barna)

2020. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Megcsalt...
2020. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondta el egyből, hogy miért nem akar velem foglalkozni, de nagyon zavaró volt, hogy mégis küldött jeleket.
2020. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Közölte ismerkedésnél, hogy: "Legyünk barátok"!


ANYÁDAT!!!

2020. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
3 év után, leánykérés előtt szakított mert nem elég neki a méretem.
2020. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7: És 3 évig jó volt neki? Tudom, szar érzés, de az ilyen rybancot ne sajnáld. Még mindig jobb most, mint mondjuk házasságkötés után.
2020. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Utoljára? Hosszú leveleket írogattunk egymásnak, úgy tűnt, hogy minden flottul megy. Aztán felvetette, hogy beszélgethetnénk máshol is. Megadtam neki az e-mailemet meg a fb-omat, mire szó nélkül eltűnt. Mindezt úgy, hogy végig normális voltam vele, és úgy éreztem, végre találtam egy normális, tisztességes nőt, akivel tartalmasan lehet beszélgetni. És persze a fb-omon és rajtam sincs semmi taszító vagy ijesztő. Elég jól a lelkembe taposott, nem ezt vártam tőle. Azt kívánom, hogy olvassa ezt, ismerjen magára, és szégyellje el magát.
2020. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Itt valahogy összegyűlnek az ilyen nők. Ne ismerkedjetek gyékán. Munkahely, hobbi többet ér ilyen szempontból, hatékonyabban lehet ismerkedni.
2020. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!