Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire van rendjén hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire van rendjén hogy a lány akivel találkozgatunk nagyon jóban van az exével?

Figyelt kérdés

Ez engem frusztrál. Napi szinten beszélnek. A csaj megmondta, hogy nem haragban váltak el és egyébként sem haragtartó típus, ezért nem akarja leépíteni az exét. Nincs köztük semmi, nem szoktak találkozni, de azért beszélnek.



Ez normális? Engem az összes exem tiltott örökre mindenhonnan és haraggal váltam el mindenhonnan. Oké, ez a másik véglet, ami szintén nem egészséges, de szerintem a lány álláspontja sem.


28F 23L, exe 26F


2020. nov. 24. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
van ilyen, de azért érdemes nyitva tartani a szemed
2020. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Nekem meg te vagy a fura 🤷‍♀️

Én is jóban vagyok az exeimmel, van akivel napi szinten dumálok.

Azért mert Neked kisebbségi komplexusod van, attól még más tudja helyén kezelni a dolgokat - vége lett annak a kapcsolatnak, pont. Azért még haverok/barátok maradhatnak.

2020. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem normális. Ha a kapcsolat végét ők úgy aposztrofálták, hogy csak a szexualitás és intimitás tűnt el az életükből, ellenben a kötődés továbbra is megvan a másik iránt, akkor a párkapcsolat nem szűnt meg, gyakorlatilag őrlángra se tették. Nem törvényszerű, hogy lesz köztük újra valami, de nagyobb az esélye annak, hogy felmerül bennük a "ha ilyen jól megvagyunk amúgy, miért mentünk szét?" kérdés, mint az, hogy magától leépüljön a kapcsolat.
2020. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
nekem van olyan exem akivel napi szinten beszelek, meg olyanok is akikkel valszeg soha tobbet.
2020. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Semennyire nincs rendjén, nem jönnék össze olyan nővel sose, akinek rajtam kívül van még férfi az életében.
2020. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, te lehet csak pótlék vagy a barátnődnek, engem is csak pótléknak akartak használni nők, természetesen ahogy ez kiderült, onnantól kezdve nem álltam szóba ezekkel a nőkkel.
2020. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sem normális.
2020. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Te nem érted, mert mindenkivel rosszban váltál el. Én megértem, mert barátságban értek véget a kapcsolataim. Ennek ellenére nem mindegyikkel tartom a kapcsolatot.

Megszoksz vagy megszöksz esete...

2020. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen rendben van.
2020. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

"Teljesen rendben van."


Te mit szólnál, ha a pasidnak rajtad kívül még lenne másik nő is az életében, akivel elég jóban van?

2020. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!