Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez szerintetek magyarázat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek magyarázat, hogy miért 2-3 naponta jelentkezik ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés

Én ezt írtam, mert picit meguntam ezt.


"Én kicsit más szemszögből nézem. 😊 És úgy gondolom, h akit szeretünk vagy aki igazán érdekel, arra mindig van időnk. Ez minden embernél így működik. Nincs kivétel szerintem. 😊 És ilyenkor mindig rossz érzésem van, és akaratlanul is eszembe jut, h ezt a srácot nem érdeklem igazán... Na mindegy 😊 Próbállak megérteni, elfogadni ezt a szitut, alkalmazkodni, de nagyon nehéz, mert én így látom az összes ilyen helyzetet. Kedvellek, de nehezen tudom ezt megszokni. 😊 Bocsánat 😇"



Ő :"Szia! Teljesen igazad van, próbálok többet lenni, de mindig elhúzódik a nap..."



2020. nov. 24. 19:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%

Ez az orvosis csavo?


Hagyd a csudaba, nezd meg, te mennyit irtal, aztan az o valaszat.


Ennek a sracnak minden mindegy.

2020. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

Végülis igen, magyarázat.

Elvan Veled, de nem kellesz neki eléggé.

2020. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar téged, ez sajnos ebből nagyon lejön. :(
2020. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Pedig Ő kezdeményezte az egész kapcsolatunk... Mindig azt mondja, hogy sokat dolgozik. Hajnali 5-től este 7-ig és sokszor fáradt. De nem tudom...
2020. nov. 24. 20:18
 5/33 A kérdező kommentje:
És már múltkor írtam, hogyha nem szeretné folytatni, mondja azt és ne ezt csinálja. De nem mondott semmit, csak elnézést kért, hogy ne haragudjak, hogy ennyire nem ér rám, mert nem ezt érdemlem. És, hogy ez mennyire rosszul sült ki, hogy pont most kapott olyan munkát, ami elszólította Budapestről és ami ilyen megterhelő
2020. nov. 24. 20:21
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Szeretem az itteni gyakorisokat. Egy vadidegen egy mondatából mindig tutira 100%os magabiztossággal tényszerűen leírjak a valós helyzetet.


Te ismerkedsz vele, adj neki esélyt, azért ha valaki sokat dolgozik, az tényleg letudja ölni az embert a nap végére, amikor már semmihez sincs kedve. Még ahhoz sem, amihez egyébként lenne.

2020. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Velem hasonlót csinált egy csaj, akit itt ismertem meg. Felvettem skype-ra, de sosem tudtunk normálisan beszélgetni. Azt mondta, neki más az életritmusa, mint az átlag embernek, és este korán elalszik. Ha éppen egyszerre voltunk is fenn skype-on, mire írtam neki, ő már lelépett. Egy-két nap múlva válaszolt pár tőmondatot, és mire reagáltam, már megint nem volt fenn. Aztán rövidesen szó nélkül eltűnt, valószínűleg örökre, és itt is törölte a regisztrációját. Csak nem értem, hogy akkor mire volt jó ez az egész bohózat. Sajnos vannak ilyen emberek, nem is kevesen.
2020. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Utolsó, egy dolog viszont nagyon zavar. Azért digitalizált világot élünk és nem értem, egy üzit megírni mobilon naponta, miért gond. Nem hiszem, hogy erre nem lenne ideje.
2020. nov. 24. 20:27
 9/33 anonim ***** válasza:
44%
Mert mit kéne írnia naponta, ha el van foglalva? Egy üzenetnek meg mi értelme van? Nem értem.
2020. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Az, hogy gondolsz a másikra. Egy gesztus. Jobb, mint 3-4 nap eltűnni
2020. nov. 24. 20:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!