Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nagyon jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nagyon jóképű férfi aki úgy érzi sosem lesz komoly kapcsolata nővel (hiába szeretne), vagy sosem volt és nagyon magányos?

Figyelt kérdés

Az ilyen "egyedül maradok, nem tudok becsajozni" jellegű kérdések ihlették ezt, mivel az esetek 90%-a arról szól, hogy az úrfi nem néz ki esztétikusan, emiatt nincs barátnője (es általában ehhez társul az anyagi sikertelenseg, komplexusok, stb).

Tehát, van esetleg itt olyan aki észvesztően jól néz ki de mégis szűz (20 felett), és ha igen, mit gondoltok, mi lehet veletek a baj?



2020. nov. 25. 03:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell szüznek lenni , elég kiesni a kerékvágásból.. A dugástól sem leszel nagyobb férfi, elsőre persze az az érzést adja..
2020. nov. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Na erre en is kivancsi leszek :)


36F incel

2020. nov. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, hogy itt majd előadja valaki, hogy igen, ő ilyen, de a valóságban ilyen nem létezik. Sem férfi, sem nő. Azok szoktak sikertelenek lenni, örökre egyedül maradni, akik sz*rul néznek ki. Más problémák is lehetnek velük persze, de ez az alap. Én nő vagyok, körülöttem sincs rajtam kívül más nő évek óta egyedül, és szó sincs arról, hogy azért, mert mindenféle hulladékkal összeállnak. Nem, az van, hogy velem ellentétben nem kegyetlenül rondák, így folyamatosan van rájuk kereslet.
2020. nov. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Az, hogy valaki magányos, csak a saját természetének köszönheti. Egy egészséges lelkivilágú, reálisan látó ember nem magányos.

Ismerek nagyon ronda nőket, férfiakat, akik hosszú éve párkapcsolatban élnek.

A mindenféle elqrt ideológia mentén haladó emberkék kerülnek a perem szélére.

2020. nov. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én volt férjem jóképű! 24 évesen az első voltam neki ,4ev házasság 3 év sex nélkül ( bevalotta hogy inkább a ferfiakat reszesíti előnybe).

Elvaltunk ő most is egyedul él . Gondolom csak alkalmii vannak.

Szörnyű

2020. nov. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Én jóképű vagyok, bár nekem nincs gondom a csajozással, csak dicsekedni akartam.
2020. nov. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem állítom, hogy észvesztően jól nézek ki, de azért nagyon jól igen. Nem vagyok szűz, nős is voltam már. Azért nem lesz barátnőm, mert nem akarok. Körülmények miatt sokat voltam egyedül, és rájöttem, hogy ez valójában sokkal jobb mint a túlmisztifikált párkapcsolat. Konkrétan azt csinálok amit akarok, senkivel nem kell vitatkozni, és anyagilag is csaj előnyei vannak. Nem vagyok incel, nem utálom a nőket, nem vagyok sem meleg, sem impotens.
2020. nov. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csaj előnyei=csak előnyei
2020. nov. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy van egy alapbetegségem, szerintem jól-, vagy átlagosan nézek ki:). Az első tématerület az ok, hogy nincs/nem volt/nem lesz barátnőm sosem.
2020. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#1: Így van. Nem mindegy, hogy mennyi erőfeszítést kell tenned és milyen eredményt kapsz vissza. Van, akinek elég egy sármos félmosoly és már olvadozik a lány, van, bármilyen társaságba megy, a lányok nyomulnak rá, más azért, ha próbálkozik talál olyat, aki beleszeret, megint más még azt sem.


#4: "Egy egészséges lelkivilágú, reálisan látó ember nem magányos."


Sokan azt gondolják egészséges lelkivilágnak, amikor valaki csak hosszas udvarlások és egzisztenciális bizonygatás után kerülhetne egy olyan kapcsolatba, ahol a nő érdekből van vele pontosan ezekért a dolgokért.


#7: Te MGTOW vagy akkor.

2020. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!