Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar lányok miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok miért ilyen elutasítóak, bunkók?

Figyelt kérdés

Sok külföldi országban éltem már a munkámból kifolyólag, és úgy tapasztaltam, hogy összességében az ott élő lányok sokkal vidámabbak, nyitottabbak és ott rád mosolyognak, szinte ők kezdeményeznek. Nem egyszer fordult már elő velem, hogy ők kezdeményeztek, ők jöttek oda. Ez egy magyar lánytól majd nemhogy lehetetlen. És szép, kulturált lányok voltak.


Úgyhogy furcsa ez nekem. Az itthoni lányok meg hát... pont az ellentétük. Ha leszólítod őket a buszmegállóban, már azt hiszik, hogy megakarod erőszakolni őket...


2020. nov. 25. 14:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
Nézd meg a magyar férfiakat és megkapod a választ.
2020. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%
Megjött a bezzeg külföldön minden jobb gyerek. :)) üdv néked!
2020. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%

En nem tartom magam bunkonak, de engem ne szolitson le senki a buszmegalloban. Miert ne? Mert az nem egy szorakozohely pl.

Hogyan tovabb? Elkered a szamom? Ismeretleneknek nem adom meg, foleg nem egy vadidegennek, aki csak ugy odasetal. Nyilvan az ember nem tudhatja, hogy hol talalja meg elete parjat, de azert senkit sem kell bunkonak tartani,mert nincs elajulva a "lerohanastol".

2020. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
4%
ki akar olyan nőt, aki busszal jár?
2020. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

A buszmegálló csak egy példa volt.


Mert milyenek a magyar férfiak?


"Megjött a bezzeg külföldön minden jobb gyerek. :)) üdv néked!" - Nem vagyok gyerek, és amúgy sem én vagyok ez.

2020. nov. 25. 14:21
 6/41 anonim ***** válasza:
12%

Mert a néplélek még a balkáni részhez tartozik, csak nyugatinak akarják érezni magukat.


#1: Annyira megnézném ezt a választ fordított nemekkel... Gondolom, akkor már egyből jönne a fröcsögés és lepontozás.

2020. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
49%
A magyar pasik meg iszonyatosan válogatnak, mellesleg bunkók is. És a nagyon rusnyák is válogatnak. Azért jöttem össze cigánnyal. És jól döntöttem.
2020. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
6: általánosító retek szar kérdésre hasonló színvonalú válasz való.
2020. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%

#8: Ezzel semmi gond nem lenne. De, fordítva, miért nem látni ezt a lelkesedést?

Szerintem tőled már többször is kérdeztem hasonlót. Legalábbis, a százalék és stílus alapján. Köszi, hogy most először képes voltál válaszolni is rá és nem csak idevágtál valami beszólást! Haladunk.

2020. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
91%
1-es a lenyeget kimondta.
2020. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!