Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt mondom hogy 1 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom hogy 1 évet adtam magamnak és lezárom a létem,mert már nem bírom így magányosan,akkor tudtok-e egy minimális megértést tanusítani, vagy jön a hülyézés? 27F

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 20:12
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
25%

Többen írjátok,szar volt a fiatalságotok mert nem volt csajotok. És?? 35 leszek 19-24 évesen voltak barátnőim, pár randizgatás 24-28közt és egy rövid kapcsolat de időm 75%ban egyedűlálló voltam,de bakker élveztem az élétet. 28-29,5 kapcsolatban. Azóta szinte semmi.

Élveztem a munkám! Élveztem, álmaim autóját,élveztem a másod állásom/hobbim, élveztem hogy munkáim révén elismernek,hogy kirándulok,hogy másik hobbimat csinálhatom. Élveztem unokatestvéreim legény/lánybúcsúját esküvőjét,gyerekei születését,robogóztam, élveztem a jó filmeket.....

2020. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz egyedül, ez biztos. Viszont a magányos farkas létnek is megvannak a maga előnyei. Nem függsz senkitől és akkor azt csinálod amit akarsz, nem kell senkivel sem egyezkedni, nem kell időben hazaérni, a szabadidőd minden percében magaddal tudsz foglalkozni.

Hasznossá lehet tenni ezt az időt, illetve így is lehet jó életet élni, csak meg kell találni azt, ami éltet. Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor előbb utóbb társat is találsz magad mellé. 27 évesen még van időd bőven megtalálni a párod, ne keseredj el. Hajrá hajrá! :)

2020. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
28%

Drogozz. És/vagy igyál.

De tényleg.

Menj el bulizni, és szarj mindenre.

A drog nem rossz, ez baromság.

Se az alkohol.

Ha rosszak lennének senki nem használná őket.

A függőség és az emberi gyengeség rossz.

Ha tényleg ki akarod nyírni magadat akkor előtte élj egy kicsit.

Utazz, bulizz és mondj igent minden szarra, mindenbe legyél benne.

Aztán utána meglátod, hogy még mindig halott akarsz-e lenni...

2020. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a 23 as nem mond rosszat.

Vannak gátlásos emberek akiket fel kell szabadítani valahogy! Pl életem első csókja 17 évesen discoban ittasan egy finn/svéd lánnyal. Életem első komolynak induló kapcsolata ugyanabban a diszkóban kicsit becsípve. Se a lány se én nem voltunk alkeszek csak akkor és ott ledőltek a gátlások.

Életem leghosszabb 4éves kapcsolata délután szívtam,leendő barátnőmék tequiláztak.....este 4 órát levegőztünk a disco előtt az augusztusi éjszakában. Azóta se füveztem....

Utóbbi két lány se volt az a party angyal csak ritkán kijártunk ők is én is és pont találkoztunk.

2020. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 vagyok jövőre teljesen egyedül leszek új helyen, saját lakásban. Haverok 0. 1-2 távoli ismerős akik néha rámírnak mégse gondolkodtam még öngyilkosságon. Dolgozz! Nem lesz időd hülyeségeken agyalni.
2020. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Néhányan jókat írtok.Egy a furcsa.Ha veletek minden rendben,akkor miért olvasgattok itt ,,elmebetegekről,,

Vagy mégsem olyan tökéletes az életetek és jólesik egy nálatok rosszabb helyzetűt olvasni?

Gyanítom hogy így van.

Köszi a tanácsokat,volt benn elgondolkodtató ötlet is.

2020. nov. 25. 23:42
 27/43 anonim ***** válasza:

Inkább egyfajta unaloműzés. Nem mondom, hogy nem tettem még ki kérdést párkeresés miatt. Az tény, hogy nem itt fogom megtalálni a nagy Ő-t. Ez az oldal nem is arra van kitalálva.

Mi számít tökéletesnek? Egy barátnő, házasság, gyerek, lakás, autó... Kinek mi számít tökéletesnek. Afrikában lemezházakban élnek 20an. Náluk az a normális. Relatív. Én inkább élek egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.

2020. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
62%
Én nem hiszek ebben. Aki itt nyivákol hogy öngyilkos akar lenni, az úgyse fogja megtenni, csak figyelemfelkeltésnek szánja, vagy a szánakozást, sajnálatot akarja begyűjteni. Tapasztalat, sajnos. A családomban nemrég történt öngyilkosság, de az illető egy szót nem szólt senkinek arról, hogy ilyen gondolatai lennének. Biztos családi háttér, rendezett anyagi körülmények, stb. Az látszott rajta hogy nincs jól, orvoshoz is vitték, de nem gondoltuk, hogy annyira mélyen van. Egyik reggel úgy találták meg. Szóval #7-tel teljesen egyet tudok érteni.
2020. nov. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

21: Te élvezted a felsoroltakat, de nem vagyunk egyformák. Másnak ezek nagyjából semmit nem jelentenek. Én vagyok az egyik "eltelt a fiatalságom így"-hozzászóló. Nő vagyok, nem hoz lázba semmilyen álomautó, vigyen el a-ból b-be, legyen olcsón fenntartható. (Nem, a "csajos" dolgok sem hoznak lázba.) Munka ugyanez; megélhetési forrás, nem életem imádnivaló értelme. Hobbi szintén semmi különös.

Viszont mióta tizenévesen beindultak a hormonjaim, "kancás" vagyok, de többnyire csak a maszti jutott. Rohadtul elegem van már ebből. Ahogy az sem egy vonzó perspektíva, hogy miután kihal mellőlem a családom, itt maradok teljesen egyedül, ennek minden velejárójával...

2020. nov. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
32%
Ha neked csak az a nő felelne meg, akit linkeltek, akkor egyedül is fogsz meghalni te nyomi
2020. nov. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!