Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt mondom hogy 1 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom hogy 1 évet adtam magamnak és lezárom a létem,mert már nem bírom így magányosan,akkor tudtok-e egy minimális megértést tanusítani, vagy jön a hülyézés? 27F

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 20:12
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Itt egy régebbi kérdés, ami igen sokat segíthet ha elolvasod a kérdést és utána a 13,14,17-es válaszokat .. :

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2020. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Egy pillanatig sem gondoltam komolyan hogy csak az a lány lenne jó.

Ennyire ostoba még én sem vagyok.

Kiváncsi voltam mi lesz a reakciod. Kb az amit vártam.

Ilyenkor legalább képes vagyok egy elnéző mosolyra én is.

Igen,vannak ilyen emberek mint te.

2020. nov. 26. 14:27
 33/43 A kérdező kommentje:
A 30-asnak szólt.
2020. nov. 26. 14:27
 34/43 anonim ***** válasza:
76%
Eleg beteg mind a kerdesed, mind a reakciod. Nem tunsz ongyilkosnak inkabb megfuttattal egy kerdest, hogy legyen megint egy kis sz@rdobalas belole. Mostnaban ezzel szorakoztok, hogy kiirok egy kerdest, mert kivancsi vagyok. Nem fogok tudni rola, ha mar nem leszel, nem is nagyon erdekel, ez nem a lelekapolo szakkor. A te problemaddal pszichologusnak kene foglalkoznia, oda meg dafke nem mesz. Banom is mit csinalsz.
2020. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

23-as vagyok: a drogozást alkoholt komolyan gondoltam, nem trollkodásból.

Életem első és eddigi egyetlen nőjével részgen ismerkedtünk meg és a bulizás miatt is jöttünk össze. 3 évig voltunk utána együtt. Fesztiváloztunk, koncertekre jártunk kezdetben, ezeken a helyeken ismerkedtünk, lettünk igazán jóba és kerültünk közel egymáshoz.

Mindketten jó családból származunk, szülők együtt, vannaj testvéreink stb.

Én amíg együtt voltunk lediplomáztam, ő is egyetemre kezdett járni közben.

És igen, viszonylag gyakran mentünk kocsmázni, bulizni, füvezni. Ettől még nem lettünk drogosok, se alkoholisták. Nekem van normális munkám, saját lakás stb.

2020. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
29! Mi az oka,hogy nem találod életed párját??
2020. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
36: Átlag alatti színvonalat képviselek. Külsőt és személyiséget tekintve egyaránt. Ilyen nő senkinek sem kell. Vagyis ez így nem igaz szó szerint, mert nyilván annak a kategóriának, akit az ellenségének sem kívánna az ember, jó lennék én is.
2020. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

35. Elhiszem hogy komolyan gondoltad. Nem gond hozzájutnom fűhöz,de valahogy nem érdekel.Régebben eljártunk inni haverokkal,annak volt egy adott hangulata,de idővel ebből is kinől az ember.Úgy értem hogy unalmas rutinná válik.

Annak örülök hogy te ilyen bulizós vagy,és jól érzed magad benne. Szerencsés vagy.

2020. nov. 26. 19:22
 39/43 A kérdező kommentje:

37.es. Nőknek még csúnyaként sem gond férfit találni.Én ezt tapasztalom.

Valami el lett rontva a teremtéskor,mert eleve mindig több fiu gyermek születik mint lány.

Szándékosan magányra van ítélve a férfiak néhány százaléka. (6? nem emlékszem pontosan)

Miközben a vágy a családi életre be van programozva.A szexről már nem is beszélve.

Ez olyan mintha létrehoznék egy robotot,ami képes szenvedni ha nem kap olajat,de azért sem adnék neki.Sőt a szeme láttára töltögetném a többibe a jófajta kenőanyagot.

Nem szivatás?

Tudom kezdek becsavarodni,és a kétkedőknek igaza van.Még csak tervezgetek.Párszor már kimentem a hídhoz ahol sokan levetették magukat.

Elég emblematikus hely.Egy időben védőhálót is akartak felszerelni,annyi ,,eset,, volt de aztán kimaradt.

Már gyerekkoromban is ha apámmal arra jártunk mindig felemlegette hogy kik ugrottak le.

Akkor még nem értettem hogy merték megtenni azok az emberek,olyan szédítő volt lenézni.

Most is félelmetes valamikor,de néha meg mintha mondaná egy belső hang hogy tedd meg.

Akkor nincs semmi félelem,sőt mintha mágnes vonzana lefelé.

De akkor mi tart mégis vissza?? Nem értem.

Ezért szabtam határidőt.

Ez nem mehet így örökké.

2020. nov. 26. 19:38
 40/43 anonim ***** válasza:
25%
39: Neked nem barátnőre , hanem először is segítségre, pszichológusra, szakemberre van szükséged. Ezt kellene felismerned a sok fölösleges agyalás helyett.
2020. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!