Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők teljesen magabiztosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők teljesen magabiztosak azt illetően, hogy minden téren egyenrangúak a férfiakkal, akkor miért olyan nehéz olyat találni, aki ebbe belemegy?

Figyelt kérdés

Én alapvetően a hagyományos családmodellt, nemi szerepeket pártolom, de azok már kezdenek annyira kikopni, hogy nagyon nehéz olyan párt találni, aki ugyanígy gondolja.

Éppen ezért hajlandó vagyok kompromisszumra.

Erősen kétlem ugyan, hogy a nők el tudják látni maradéktalanul a férfi szerepeket, DE (!) adok nekik erre lehetőséget.

A kompromisszum a következő:

Mindketten dolgozunk, mindkettőnk karriere fontos, minden döntést közösen hozunk (az olyanokat is, amikhez kizárólag racionalitás kell), és minden teendőt megfelezünk, amíg a nő

- egyetlen egyszer sem fakad sírva vagy lesz idegbeteg a munkahelyi nyomás miatt

- egyetlen egyszer sem vesz ki szabadnapot, vagy hoz később megbántható döntést menstruáció miatt

- fél vagy max. 1 év után visszamegy dolgozni gyerek mellett is, de mégis jó anya tud lenni (ha a gyerek minimálisan is hozza az elhanyagoltság és anyahiány jeleit, akkot annyi)

- egyetlen egyszer sem alkalmaz érzelmi manipulációt

- egyetlen egyszer sem fogad el a férfi kollégáktól olyan segítséget, amik nem a kötelező együttműködés részei


Ha a nők hatalmas mellénnyel biztosan abban, hogy tökéletesen egyenlőek tudnak lenni a férfiakkal, akkor miért van bajuk ezekkel a kritériumokkal? Hiszen akkor könnyedén tudják már csak a puszta alap létükkel teljesíteni őket, nem?



2020. nov. 26. 16:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%
Ennek a férfiak 90%-a se tenne eleget, ugye azt tudod?
2020. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Szerintem a nők által imádott, nagyvállalati közegben a jó 99%-uk tesz eleget, tapasztalataim szerint. :)
2020. nov. 26. 16:17
 3/50 anonim ***** válasza:
83%

"egyetlen egyszer sem fakad sírva vagy lesz idegbeteg a munkahelyi nyomás miatt"

Nem ismerek olyan férfit, aki ennek meg tudna felelni.

2020. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel pont nem azt írtad le hogy a nő egyenrangú veled. Sőt
2020. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Én maradéktalanul megfelelek. Ha feszült is vagyok, a megoldásra koncentrálok, átmegyek TANKBA. És haza sose vinném a feszkót.

A sírás pedig a teljes elhasalás, labilitás biztos jele, velem sose történt meg, és nem ismerek olyan férfit, aki bőgött volna munkahelyi dolog miatt, a nők meg még a kollégák előtt is képesek.

2020. nov. 26. 16:19
 6/50 anonim ***** válasza:
94%
Bírom az ilyen embereket, akik listába szedett követeléseket tolnak a partner arcába és az elmaradó sikerből azt vonják le, hogy senki nem tud felérni az elvárásaikhoz. :D
2020. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
94%
Wow, átlag feletti csoda vagy. Egy szexi TANK. ❤️
2020. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
98%
#5 persze
2020. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
97%
Tehát megengeded a nőnek, hogy egyenlő legyen veled, vagyis neki jó anyának kell lennie. Nem látom a listádban azt, hogy te mennyit maradsz otthon a gyerekkel, amikor ő visszamegy dolgozni vagy egyáltalán milyen részt vállalsz a gyereknevelésből azon kívül, hogy én mondani érzelem akkor erős, ha nincs sírás.
2020. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
96%

Szóval miközben fő állású anya, és persze viszi a háztartást, közben legyen karrierista, aki ugyanúgy dolgozik napi mondjuk 8 órában, de ha nincs eleget a gyerkkel, akit 6 hónapos korától a bölcsibe kellett tenni, akkor kuka a csaj. Miközben te csak dolgozol, hazamész, leszarod a gyereked de sose sírsz.

Ezzel mindnet leírtál, hogy miért nem találsz ilyen párt akinek ez megfelel.

2020. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!