Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy ilyen ismerőst láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ilyen ismerőst láttok tinderen mit nyomtok rá?

Figyelt kérdés

Feldobta az egyik ismerősömet a tinder, akit csak látásból ismerek. Egy edzésre szoktunk járni. Körülbelül pár szót ha beszéltünk eddig. Nekem nagyon tetszik, csak még nem igazán volt alkalmam beszélgetni vele. Nem tudtam hogy szingli.


Az A lehetőség, hogy simán tetszikelem. Ez jó, mert ha feldob neki engem, és neki is szimpatikus vagyok akkor király. Viszont ki tudja, h feldob-e? Szép csaj, szval biztosan sok likeja van. Lehet fel sem ismer hirtelen...


B verzió a szuperlike

Így azt hiszem hogy kiírja neki h szuperlikeoltam. Tehát jobban felhívja a figyelmet rám. Hátránya viszont h akkor is látja, ha ő számára nem vagyok szimpatikus. Így kissé kellemetlen is lehet, ha egyszer majd ismét összefutunk edzésen


Mi lenne a jobb?

Köszönöm szépen előre is a tanácsot



2020. nov. 26. 23:58
A kérdező szavazást indított:
Sima like
Szuperlike
36 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Odamész edzés után beszélgetni.
2020. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sima like jó, de a legjobb tényleg az, ha meg mered szólítani és hagyod alakulni. Annyit már tudsz, hogy szingli (valószínűleg), tehát ha bejössz neki, nyilván nyitni fog feléd. A társkeresősdi kicsit erőltetett, mert ott már az a kényszer lebeg a 2 fél között, hogy mindent el kell dönteni az első randin. Ha meg csak sima ismerkedés, akkor nincs kényszer, alakulhat a másik megismerése döntés nélkül. Amúgy ezek a legjobb szerelmek, amik nem társkeresési céllal kezdődtek, hanem spontán.
2020. nov. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol tudtok edzeni a covid idején? Legalább 30 napra bezárták az edzőtermeket is.
2020. nov. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, akkor mostanában nem lesz edzés gondolom. Ez esetben nyomj egy like-ot, aztán hagy agyaljon a kisasszony rajtad egy darabig!:)))
2020. nov. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Edzotarssal ne kezdj. Nagyon kellemetlenul tud vegzodni. Nekem is evegen at csapta a szelet vki,aztan elegem lett es kendozetlenul a szexre tereltem a szot. Aztan engem nezett hulyenek,h o nem ugy gondolta. Meg csak vkivel akart osszehozni.
2020. nov. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha a csaj élőben nem mutat feléd érdeklődést akkor miért gondolod, hogy majd egy szar alkalmazáson keresztül leadott "like" miatt fog PONT TÉGED észrevenni.

Látott már élőben, nem érdekled, neten keresztül sem nagyon fogod.

2020. nov. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Sima lájk. Ne égesd magad szuper like-kal, ha kiderül nem tetszel neki. Amire nagy az esély. A nők sokszor nagyon viszolygós, szemét módon tudnak hozzáállni azokhoz a férfiakhoz a környezetükben, akikről tudják tetszenek neki egyoldalúan. Akkor is ha a srác nem bunkó, nem is nyomul. Ha nem vagy jó dumás menőcsávó, iszonyú veszélyes az ismerősi körben ismerkedni, mert könnyen bánthatnak.
2020. nov. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, jól írjátok hogy most nincs edzés, illetve egy jó ideig szerintem nem is lesz. Várhatóan meghosszabbítják a tilalmat...

Tehát addig várni, hogy majd személyesen jobban összeismerkedünk hülyeségnek tartom. Mivel addig akár lehet is valakije, vagy a jobbik eset h nekem lesz😅

Még arra szeretnék reagálni, hogy ha eddig nem mutatott érdeklődést felém, akkor miért gondolom, hogy most itt fog? Nekem kb az első pillanattól tetszik, mégsem volt alkalmam sem igazán, hogy kimutassam az érdeklődésem felé.


Volt viszont egy kellemetlen esetünk anno együtt. Azt szívesen leírom privátban. Kíváncsi vagyok hogy ki mit gondol róla🙄

2020. nov. 27. 09:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sima lájk. Ha meg látod élőben, hívd el, most már tudod, hogy szingli.

Legalábbis, aki a Tinderen van, ezt feltételezzük. :D

2020. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8.


Egy nőről nagyon sokszor azon láthatod tetszel-e neki, hogy milyen gyakran és hogy néz rád. A tekintetükből gyakran meg lehet mondani.

2020. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!