Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi mikor érhet el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mikor érhet el a nőkkel való ismerkedés csúcsára?

Figyelt kérdés

Amikor már azt mondhatja, hogy olyat letett az asztalra, ami maradandó. És onnantól fogva, ha nem szed fel senkit, akkor is elismert marad. Alapelvem, hogy mielőtt az ember lekötné magát egy nő mellé, előtte jó sok nővel le kell feküdnie - természetesen a prostik ebbe nem számítanak bele. Csak azok a nők, akik valódi vonzalmat éreztek.


Persze ezzel nem mindenki ért egyet, sőt, sokan meg is botránkoznak rajta. Éppen ezért, ez a kérdés nem a konzervatív, hanem a hozzám hasonlóan erősen liberális kommentelőknek szól.


2020. nov. 27. 00:31
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi számomra talán az, hogy egy normális, hozzá illő nővel leéljem az életem, felneveljem a közös gyerekeinket. Ahogy apám és nagyapám tette. Előbbi most 31 utóbbi, több, mint 50 évig volt házas.

Szerintem ez a csúcsa. Amikor az ember megtalálja a valódi társát és képes egy életet felépíteni vele.

2020. nov. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
74%
Amikor elhagyják egymást egy másik "nagy" zománc... akarom mondani románc végett.
2020. nov. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Segítek: felnőtt párkapcsolatok a kategória neve. Azaz, nem szabhatod meg, hogy férfi vagy nő, hozzád hasonló vagy sem kommenteljen. Tetszik vagy sem. Keress erre külön csoportokat.
2020. nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok beszólni, csak megérteni a gondolatmenetedet.

Úgy vettem észre, hogy könnyen kapható nőkből nincs hiány, ha valaki csak a mennyiségre megy, nem a minőségre, az szerintem nem olyan nagy teljesítmény. Még a világéletében komoly kapcsolatot kereső emberek nagyrésze is elmondhatja huszonpáréves korára, hogy 4-5 emberrel már lefeküdt.

Én úgy vettem észre hogy tenni a szépet az első dugás erejéig megy a legtöbb embernek. Megvolt, használtad, hozzáírhatod a statisztikádhoz, nem kell vele többet foglalkoznod.

Ellenben együtt lenni valakivel, összecsiszolódni, megérteni és elfogadni, dolgozni minden egyes nap a kapcsolaton évekig, akár az életed végéig, na arra azt mondom, hogy teljesítmény.

Én liberális gondolkozásúnak mondom magam, de nekem ez azt jelenti, hogy mindenki szabad akaratából legyen együtt azzal, akivel szeretne. És azt, hogy a kapcsolaton belül se legyen alá-fölé rendelt viszony, hanem két egyenjogú fél éljen kölcsönös tiszteletben és szeretetben.

Igazán nem akartalak támadni, csak leírtam hogyan gondolkodom, és mi számomra a liberális felfogás. Mert szerintem a liberális és a lazaerkölcsű nem egyenlő.

2020. nov. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
34%

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy mennyi az a pénz, amitől már hátradőlhetsz és nem kell csinálnod semmit.


Ahogy gyűlik a vagyonod jössz rá, hogy nem ilyen egyszerű az egész és a lottómilliomosok se véletlenül veszítik el mindenüket, mert a vagyont folyamatosan kezelni kell, mozgásban tartani. Kétségkívül kellemesebb, mint napi akár csak 8 órát is robotolni, de mint egy testedzésnél, nincs olyan állapot, hogy leállsz és utána már nincs több dolgod. Életed végéig lesz dolgod.


A csajozásban szintén. Ha te megfektetsz 25-30 nőt (mint a 2-es írta, de azért nem mindegy sem a minőség, sem a körülmények) akkor az egy OKOZAT. Vagyis nem fogsz megállni ennyinél, mert a tudásod, képességeid juttattak el oda, hogy ezek a nők bebocsátást engedtek a puncijukba.


Persze találhatsz olyan nőt, akivel úgy érzed minden tökéletes, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy ha régebben, a legelején nem találtad meg, akkor ennek a valószínűsége 3 okból is csökken.


1. Az életkor neked sem a barátod. (Ide most az egzisztenciát ne keverjük). A korosztályod női is túl lesznek kapcsolatokon, csalódásokon, ha egy tizenévessel vagy huszonévessel nem tudtál összecsiszolódni, akkor egy 30 közelivel pláne nem fogsz.


2. A meghúzott nők növelik az egódat. És nem, ezt nem lehet olyan álszerénységes Szabó Péteresen elintézni, hogy hálás vagyok a levegőért, a vízért és a napfényért. Ideig, óráig működik, de hosszútávon mindig visszatér az alapszemélyiség. (történetesen, hogy csúcsra törő vagy és jobb akarsz lenni másoknál).


Szóval ha régebben, tapasztalatlanként sem hódoltál be, nem érted be langyosvíz kapcsolattal, akkor a sok meghúzott nő jó tulajdonsága amolyan "Hegylakósan" összeadódik és ha eddig is benned volt már szűzen is a kiélés vágya, akkor 25-30 nő után már ugyanazt fogod csinálni, mint az örökszingli nők, növeled a listád elemeit, csak ezekben olyan elemek lesznek, hogy


- Olyan nyitott és jó a szexben, mint Anna.

- Gondoskodó, törődő és az ágyba hozza a reggelit, mint Réka.

- Az is jó lenne, ha pénzes lenne, mint Erika és ő hívna meg magához és a jakuzziban, medencében meg a szaunában csapatnátok.

- Annyira érzi a lelked apró rezdülését, mint Kitti és szavak nélkül is meg tud nyugtatni bármilyen stresszes helyzetben is.

- Ugyanolyan jól és felszabadultan el tudsz vele beszélgetni bármiről, mint Nikivel, nem kell megjátszanod magad, maximálisan megbízhatsz benne anyagi dolgokban is, vagy akár egy hulla elföldelésében a hátsó kertben, olyan, mint egy jó értelemben vett igaz barát.


És ilyet majd akkor fogsz kapni, ha majd élethű szexrobotok lesznek mesterséges intelligenciával.


Emiatt pedig te magad fogod szabotálni azt, hogy kapcsolatod legyen, mert olyan kapcsolatra vágysz, ami ... és itt lenne az, hogy "nem létezik", de sajnos ennél sokkal rosszabb. Mert ami nem létezik, azon egy racionális ember nem kattog. De ami létezik, csak nagyon minimális az esélye, azon egy életen át képes tépelődni.



Fordítva a másik oldalon, a monogám embereknél ugyanez adott, csak ott az ellenkezője. Számukra a megalkuvás, kompromisszum természetes, meg sem kérdőjelezik (sokszor még akkor sem, amikor üti-vágja a nőt a párja vagy már teljesen papucsállatkává nevelte a férjét a házisárkány asszony) és olyan erővel kötődnek egy adott személyhez (a párjukhoz), hogy nem ritka az sem, hogy öngyilkosak lesznek a párjuk nélkül vagy passzívan csinálják ki magukat, ha megözvegyülnek vagy simán csak realizálják, hogy nincs visszaút a szakításból mert mást talált az exük akivel boldog.


Egyik sem jobb, mint a másik. Ha a monogám típus megtalálja a megfelelőt idejekorán, akkor egy életet le tud élni vele boldogságban. De pont mivel nem válogat, legtöbbször barmokkal jön össze akik mellett sérül.


A másik pedig akkor tud boldog lenni, ha kialakul nála egy olyan személyiség idejekorán, ami vonzza a nőket, így mindig mással szexel és olyan életet él, mint egy rocksztár.


100%-ban nyilván egyik sem lesz boldog, ahogy tökéletes sincs, az első legyen bármilyen szuper párja, apró összezörrenések, nehézségek lesznek, de nem cserélné el, pláne a másik életért, ami számára maga az erkölcsi fertő.


Ahogy a rocksztár életet élő is érezheti magát időnként üresnek, de ő sem cserélné el a szabadságot, függetlenséget semmiért, pláne nem ilyen sivár életért.

2020. nov. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%

#14: Inkább érdeknőkből nincs hiány, akik aszerint kaphatók könnyen vagy nehezen, hogy éppen milyen pasival állnak szemben.


A mágnes két azonos pólusa pedig taszítja egymást. És nem azért, mert gyomrod ne lenne, hiszen a strigula strigula.


Hanem azért, mert míg tizen, huszonévesen butácskábbak ezek a lányok, később az élettapasztalatuk növekszik és rájönnek, hogy képtelenek beszocializálni komoly kapcsolatra ezeket a jó pasikat, akikből már a sokadiknak dobták oda magukat.


Más hajtja a nőt és más a férfit, így "a két dudás egy csárdában" esete miatt nem teljesülhet be kettőjük között semmi. Ajánlott művek: Elemi ösztön, Kegyetlen játékok.


Az ilyen nő balfaszt keres, akit kihasználhat, az ilyen férfi pedig könnyen kapható puncit vagy trófeát.


A ragadozó sem más ragadozót eszik, hanem könnyebb prédákra vadászik, ahol kisebb a sérülés esélye.

2020. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
19%

"Szerinted vonzó egy komoly nőnek egy hímr.banc?"

Igen, határozottan. Minél több nőt dugott meg egy férfi, annál vonzóbb a szemetekben.

2020. nov. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
90%

Imádom, amikor tudatlan f.aszfejek megszólítani próbálnak a h.ülyeségükkel minden nők. "szemetekben", mi?

Hát, én első vagyok a páromnak, sose volt előttem senkivel. Mégis ő az első hosszú, komoly kapcsolatom, lassan 8 éve tart. Senki más nem tudott ilyen rojtosra megb.aszni, mint ő, senki mással nem volt orgazmusom, pedig voltam tapasztalt hímringyóval is, akinél már 40 akárhányadik voltam a sorban. És nem, nem azért nem ment, mert lesz.art volna, és lerendezett 5 perc alatt, próbálkozott akár órákig is. :)

2020. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon komplexusos férfinek kell lenni ahhoz, hogy megerősítse mindig, hogy ő igazi férfi.

Aki tisztában van a képességeivel, rendelkezik kellő magabiztossággal, értelmes célokkal, az nem akar a csúcsra(?!) törni. Annak elég egy nő is akit szerethet, nem akar a külvilág előtt pózolni, nőket strigulázni, hogy így nyerjen egy morzsányi önbizalmat. Pszichológust érdemes lenne felkeresni.

2020. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nem elismerésre várok, hanem hozzám hasonló emberek válaszaira."


Akkor minek írod ki a kérdést, ha csak egyetérteni lehet?

Nem vagyok nagymama, anyuka sem leszek még jó darabig, liberálisnak is vallom magam, de az mást jelent. Te szimplán csak egy himringyo vagy.

2020. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!