Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi mikor érhet el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mikor érhet el a nőkkel való ismerkedés csúcsára?

Figyelt kérdés

Amikor már azt mondhatja, hogy olyat letett az asztalra, ami maradandó. És onnantól fogva, ha nem szed fel senkit, akkor is elismert marad. Alapelvem, hogy mielőtt az ember lekötné magát egy nő mellé, előtte jó sok nővel le kell feküdnie - természetesen a prostik ebbe nem számítanak bele. Csak azok a nők, akik valódi vonzalmat éreztek.


Persze ezzel nem mindenki ért egyet, sőt, sokan meg is botránkoznak rajta. Éppen ezért, ez a kérdés nem a konzervatív, hanem a hozzám hasonlóan erősen liberális kommentelőknek szól.


2020. nov. 27. 00:31
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
34%

Én konzervatív vagyok, de abban egyetértek, hogy akkor jut el a csúcsra egy férfi, amikor már van tapasztalat. Hangsúlyozom, most az ismerkedésről van szó, nem arról, hogy az élete során család szempontból mit tud elérni. Akkor vagy az ismerkedés csúcsán, amikor könnyen szóba tudsz elegyedni a nőkkel és nem érdekel a visszautasítás.

Igen, lehet, hogy kell egy bizonyos partner-szám, hogy eleget láss és tudd, mt kell csinálni egy nővel, hogy repetázni is akarjon.

Nálam sem alacsony már ez a szám, de az az igazság, hogy úgy igazán megtanulni a nőkkel bánni hosszú kapcsolat során lehet, akkor tudod jól kiismerni a női testet. Az ilyen eseti kalandok sem rosszak, de mélyreható tudást nem feltétlenül azokban fogsz meríteni. Nekem ez a tapasztalatom. Azokkal, akikkel csak így alkalmi jelleggel voltam együtt, ott is inkább arra a tapasztalatra kellett hagyatkozni, amit hosszú kapcsolat alatt szedtem össze.

2020. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

5 nővel feküdtem eddig le, két párkapcsolat, három egyéjszakás.


Azt hiszem, megfogadom a kettesn tanácsát, és 25-30-nővel lefekszem.


Az itteni (többi) bullshit válaszokat meg figyelemre sem méltatom.

2020. nov. 27. 10:21
 23/38 anonim ***** válasza:
82%
Undorító, hogy csak dugni akarod a nőket, megismerni már nem, mindegy, hogy Rozival vagy Icával csak hogy meglegyen a nagy szám!! Annyira számalmas.
2020. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Az nem baj. Élni kell.
2020. nov. 27. 10:29
 25/38 anonim ***** válasza:
64%

Önmagával a mondattal egyetértek, hogy "Élni kell".

De kérlek vedd figyelembe mások érzéseit is, legyél mindig őszinte, a másik is ugyanolyan emberi lény, mint te.

Ha korrekt vagy és nem csapod be a másikat, mindketten ugyanazt akarjátok, akkor azt mondom jó ember vagy. És hidd el, nagyon jó érzés ezt tudni :)

2020. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

A mai világban senki sem veszi figyelembe a másik érzéseit, kivéve, ha érdek fűződik hozzá, vagy hozzá közel álló a személy.


Ugyan mit érdekel engem, hogy számomra érdektelen nők mit éreznek/nem éreznek? Az hozzáállás kölcsönös, a nőket sem érdekli olyan pasik érzési, akik nekik nem fontosak.

2020. nov. 27. 10:40
 27/38 anonim ***** válasza:
28%

Mi abban az undorító, hogy csak dugni akarja a nőket? Ha nem hazudik nekik, nem hitegeti kapcsolattal és a másik belemegy, akkor ebben mi az undorító? Valóban, a csajok többsége nem szexel érzelmek nélkül vagy komoly kapcsolaton kívül, éppen ezért sok férfi ezzel hülyíti őket a szexért, de akkor is van elég csaj, aki szexel kapcsolaton kívül is. Nyáron egyszerre 4 ilyen partnerem is volt, mindegyikkel meg volt beszélve, hogy ez csak ennyi. Nem hülyített senki senkit.


(21-es voltam)

2020. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Így van, nem hitegetek senkit, csak dugni akarom a nőket. De úgy, hogy önként menjenek bele velem a szexbe, tehát prosti kizárva. Minél több nővel fekszem le, annál elégedettebb leszek.


Barátnő meg nem kell nekem, számomra felesleges.

2020. nov. 27. 10:51
 29/38 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem vered át őket, akkor menjen. Amíg nem gázolsz bele senki lelki világába, addig oké.

Ha szingli vagy, nincs kivel elszámolni.


(21-es, 28-as voltam).

2020. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy te ettől érzed értékesnek magad, a numeráktól, nem a szexuális étvágyad a nagy, mert akkor nem itt siránkoznál hanem csinálnád. Mi a kérdés?
2020. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!