Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi mikor érhet el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mikor érhet el a nőkkel való ismerkedés csúcsára?

Figyelt kérdés

Amikor már azt mondhatja, hogy olyat letett az asztalra, ami maradandó. És onnantól fogva, ha nem szed fel senkit, akkor is elismert marad. Alapelvem, hogy mielőtt az ember lekötné magát egy nő mellé, előtte jó sok nővel le kell feküdnie - természetesen a prostik ebbe nem számítanak bele. Csak azok a nők, akik valódi vonzalmat éreztek.


Persze ezzel nem mindenki ért egyet, sőt, sokan meg is botránkoznak rajta. Éppen ezért, ez a kérdés nem a konzervatív, hanem a hozzám hasonlóan erősen liberális kommentelőknek szól.


2020. nov. 27. 00:31
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Nem siránkozom. Feltettem egy kérdést - normálisan -, a hozzám hasonló gondolkodású embereknek, amit a vénasszonyosok szétoffoltak.


Ebnen a topikban nem erkölcsi kioktatast vártam, hanem inkább célkitűzéseket, az én világomon belül.


Azok siránkoznak, akik más nézeteket vallanak, és rosszindulatúan belém kötöttek. Én nem igazán megyek komoly kapcsolatos topikba, de ők ide jönnek. Vicc.

2020. nov. 27. 11:06
 32/38 anonim ***** válasza:
45%
30-as az előbb írta, hogy lexarja mások érzéseit, akkor miről beszelünk? védjed már meg a kis ártatlant, biztos nagyon becsülni fogja őket, ez lejön a nézeteiből, csak az egóját akarja növelni a kis majom.
2020. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Annyiban teszek mások érzéseire, hogy én egyenes ember vagyok. Ha azt mondom, csak szex, akkor az úgy is lesz. Az engem már nem érdekel, ha ő utána komolyabbat akar. Oldja meg akkor az érzéseit, mert én tovább megyek, ahogyan ketten eredetileg megbeszéltük.


Viszont nem fogok magyarázkodni. Pont ezért tartom taszítónak a komoly kapcsolatokat, mert tele van ilyen beszűkült, konzervatív látásmódú vénasszonyos nőkkel, akik az 1960-as éveken élnek.


Na sziasztok. Annak a pár normális embernek köszi a választ.

2020. nov. 27. 11:12
 34/38 anonim ***** válasza:
84%

"ami maradandó. És onnantól fogva, ha nem szed fel senkit, akkor is elismert marad. "


És ez neked a megdugott nők számát jelenti? Jesszus ,🤣🤣🤣🤣

2020. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos a sok dugástól nem leszel értelmesebb...
2020. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

"És ez neked a megdugott nők számát jelenti?"


Pontosan.

2020. nov. 27. 11:57
 37/38 anonim ***** válasza:
25-30 nőt?bármilyet?ne viccelj már 25-30 nőt egy átlagos férfi meg tud dugni ha leadja nagyon
2020. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A kérdésre válasz.Az a csucsa amikor a legjobb vagy a top nők érdeklődnek irántad mint külsőre mind belsőre és persze összes is tudsz velük jönni közös jövő stb.ez a csúcs egy ilyen nőt találni egy életre vagy nem egy életre.
2020. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!