Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a jó ebben a nőknek, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ebben a nőknek, h a nekikbnem tetsző fèrfiakra azt mondjak, h nincs veled semmi baj es majd csak megtalalod a parod? Aztan kap egymas utan 100 ilyet, es hipp-hopp eltelt az ido, már 35 eves es szingli...

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 14:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
mit csináljanak?mit mondjanak?csúnya vagy sose lesz nőd?
2020. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%
Miért, mit mondjon? Hogy ronda vagy, és soha nem fogsz kelleni senkinek? Az ember igyekszik kultuártan fogalmazni, pl. nem vagy az esetem, vagy nincs veled semmi baj. Ez azt jelenti, hogy neki nem kellesz, de el tudja képzelni, hogy másvalakinek majd igen.
2020. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
17%

Az ember igyekszik kultuártan fogalmazni, pl. nem vagy az esetem, vagy nincs veled semmi baj.


na ne röhögtess,én pont úgy tapasztaltam hogy ha nem jössz be az adott nőnek akkor levegőnek vesz,nem válaszol semmit

2020. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Csak az igazat
2020. nov. 30. 14:25
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
Aza jó benne, hogy így megússza, hogy a visszautasítás miatt mindennek elmondják, esetleg tettlegesen meg is támadják.
2020. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%
Kalapomat rá, hogy nem kapott senki 100 elutasítást mire 35 évesen még szingli volt. Kapott hármat, aztán évente 1x vagy 2x próbálkozott maximum.
2020. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
16%

Aza jó benne, hogy így megússza, hogy a visszautasítás miatt mindennek elmondják, esetleg tettlegesen meg is támadják.


ezt a szöveget vártam már :D

engem pont az idegesít amikor levegőnek vesz valaki,nem az ha korrekten le írja hogy bocs de nem jössz be,nekem menő fijú kell

2020. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%
Ha idegesít, hogy levegőnek vesznek, a kontrollhiány zavar. Az ignorálás és a nem ugyanaz, csak utóbbinál nem tudsz óbégatni, hogy "jaj, mert neked is a szép kell, mint nekem..."
2020. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
16%
tudom hogy a levegővétel is ugyanaz mint a nem,de mért nem lehet le írni hogy nem?nem fogom agyonverni,nem vagyok elmebeteg
2020. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%
Már az valahol kicsit beteg, hogy elvárod a nemet. Ha tudod, hogy ugyanaz, de kell a kommunikáció, az a zaklatás előszobája.
2020. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!