Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják, hogy a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják, hogy a csúnya emberek valóban csúnyák, amikor köztudott, hogy mindkét nemnél az számít szépnek, akinek ez az EGYETLEN tulajdonsága elegendő az érvényesüléshez?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen férfiaknál a szexre, nőknél pedig a párkapcsolatra, felvállalásra értendő a "dolog".


Köztudott, hogy vannak olyan férfiak, akik olyan jó külsővel rendelkeznek, hogy vannak nők, akik kezdeményeznek náluk, a nők önmagában lefekszenek velük, nem kell reprezentálniuk sem a személyiségüket, sem az egzisztenciájukat. Utóbbi sokszor nem is szükséges, még az anyagiakat is a nő teszi bele a kapcsolatba, annyira szép a férfi. Nem minden nő! DE!!! VANNAK!!! ILYEN!!! NŐK!!!


Az is köztudott, hogy nők között is vannak, akiknek elég a szépségük és bármit megtehetnek a férfiakkal, marionettbábuként játszhatnak velük. Nem oltogatják őket, hogy tudnak-e nokedlit szaggatni, alkalmasak-e anyának, jól csinálják-e az orális szexet, csini Barbie babaként tipegnek és bármit megkapnak. Nem minden férfi vágyik ilyenekre, DE!!! VANNAK!!! ILYENEK!!! Sokszor jóképűek, fiatalok és jó társasági emberek is.


Ha ezt a szintet nem éred el, - bármelyik nemnél - akkor kompenzálnod kell. Alantas, selejt lény vagy, akinek csak sokadrangú kapcsolat juthat, ahol kihasznál a másik fél.


És kár azzal áltatni magunkat, hogy a szépség múlandó, mert a csúnya vagy átlagos ember ugyanúgy megöregszik és megcsúnyul, csak ő még csúnyább lesz, míg a szép addigra tudja csiszolni a személyiségét és építeni az egzisztenciáját, mire eléri azt a pontot, hogy a külsejével már nem tud érvényesülni, mert megöregedett.



2020. dec. 1. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Mivel dollártrilliárdokat hoz a szépség- és divatipar ez tény, hiszen mindenki minél előnyösebben szeretne kinézni, de ez miért kérdés még mindig a 21. században?
2020. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Szóval szerinted aki nem tud pusztán a külsejével érvényesülni, az csúnya, selejt, és csak megalkuvásban élhet. Hát jó... Az élet azért ennyire messze nem fekete-fehér a valóságban.

De foglalkozzunk az alapfelvetéssel:

Vannak valóban csúnya emberek, de legtöbb esetben inkább igénytelenség áll a dolog mögött. Nagyon-nagyon kevés annyira deformált ember van, aki a többiek 90+%-a szerint egybehangzóan valóban csúnya, és ezen se megfelelő stílussal, se ápolással, se megfelelő életmóddal sem tud változtatni.

De amúgy ennek most mi is az értelme? Ha elismeri egy rakat idegen, hogy vannak csúnya emberek, akkor annyival lesz több a világ, illetve te, hogy...? Vagy felmentést keresel a sikertelen életedre?

2020. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás...

Leírod, hogy nem mindenkire igaz, de vannak ilyenek. (ez így van) Aztán leírod, hogy aki nem éri el ezt a "szintet" az alantas és selejt.

A te logikád alapján én is "alantas, selejt" vagyok, akinek csak huszadrangú kapcsolat juthat. Ezzel szemben van egy működő párkapcsolatom már lassan 5 éve, amiben mindketten szeretjük egymást. ha felszínes idióták lennénk, akkor ennyi idő alatt bőven lett volna alkalom lelépni mással.. A titok az, hogy olyan társat találj, akinek hasonló az értékrendje.

Nem azt mondom, hogy nem számít a külső, mert igen, számít az is. De nem csak ez a két véglet van, hogy undorító külső, meg magazinból előjött szépség. A kettő között nagyon sok átmenet van. Még én mondjuk nagyon szívesen meghagyom ezeket a fogkrémreklámba illő szépfiúkat a tipegő cicababáknak, nekem nem az ilyen férfiak jönnek be. Szóval számít a külső, de az viszont relatív, hogy kinek milyen a zsánere.

2020. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
A szépség objektív, csak itt ezt nem merik kimondani, lehet megosztó, de a többség szerint pl egy Palvin Barbi jó nő. Egy Jason Momoa is jó pasi a többség szerint. Egy Danny de Vito, Woody Allen meg ronda a többség szerint (a pénz persze megszépítette őket).
2020. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#2: "nagyon kevés annyira deformált ember van, aki a többiek 90+%-a szerint egybehangzóan valóban csúnya, és ezen se megfelelő stílussal, se ápolással, se megfelelő életmóddal sem tud változtatni."


A végeredmény szempontjából ez ugyanannyira lényegtelen, minthogy Trump 213 elektort szerzett vagy 0-t szerzett volna.


Ha a nő nem kezdeményez nálam, vagy nem tart méltónak csak szexre (ő teszi bele a kezdeti kockázatot a kapcsolatba) akkor nem ütöm meg azt a szintet, amit elvárok magamtól.


Vagy ha egy nőt csak megdugni akarnak, de nem akarnak vele büszkén végigvonulni emberek között és bemutatni mindenkinek, hogy ő a gyönyörű álomszép barátnőm, akkor ő sem üti meg azt a mércét, amit elvár magától.


"Ha elismeri egy rakat idegen, hogy vannak csúnya emberek, akkor annyival lesz több a világ, illetve te, hogy...?"


A világ nem lesz több, csak végre konszenzus alakul ki a témában, nem okoskodnak tovább a laposföld hívők.


"Vagy felmentést keresel a sikertelen életedre?"


Ez nem felmentés, hanem tény. A megalkuvós kapcsolatot nem tudom sikerként elkönyvelni, annál még a szingliség is jobb.


#3: Akinek hasonló az értékrendje, mint nekem, azzal úgy taszítjuk egymást, mint a mágnes azonos pólusai. Épp ezt magyarázom.


"nagyon szívesen meghagyom ezeket a fogkrémreklámba illő szépfiúkat a tipegő cicababáknak, nekem nem az ilyen férfiak jönnek be."


De te nem is kezdeményezel férfiaknál és nem leszel annyira szerelmes első látásra, hogy bemutatod mindenkinek, hogy "Ő a pasim, annyira szeretem, annyira jó pasi."

2020. dec. 1. 12:55
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
befejezted a hisztit?
2020. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
4-es ha objektiv akkor mindenki szépnek tartaná.én pl palvint gusztustalannak tartom.inkább inkább objektiv mint relativ azt mondanám a szépségre.
2020. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Mert ez nem hangzik olyan jól és magasztosan. Márpedig arra van igény... Nem baj, ha teljesen irreális, csak szép és szívderítő legyen, amibe bele lehet kapaszkodni reménykedve. Kicsit hasonló ez ahhoz, mint amikor a mesékben a jó elnyeri méltó jutalmát, a gonosz büntetését, mert ugye így igazságos. Nyilván az nem igazságos, hogy valaki nem nyert a genetikai lottón, ezért egész életében szív, és csak a fos kapcsolat vagy a semmi jut neki, kell gyorsan valami gyönyörű illúziót gyártani köré, hogy ha kitűnik a jóságával, tudásával, törekvésével, akkor ő is részesülhet az áhított boldogságból. Kell az az illúzió is, hogy csak tenni kell érte, eleget dolgozni rajta, és akkor jó lehet. Nehéz elviselni a tudatot, hogy nem, ha meggebedsz, sem lehet jó, ha van valami, ami önhibádon kívül eleve elb*ssza, illetve esélytelenné teszi az egészet.
2020. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

5: Nem, baromira nem ugyanaz, mert ez annyit tesz, hogy a csúnya emberek legnagyobb hányada tehet arról, hogy csúnya. Egy önmagára igénytelen, gyenge akaratú, esetleg még pluszban beteg (akár anyagcsere, akár bőrbetegség, miegymás - miközben a tünetek enyhíthetők, kezelhetőek lennének) ember miért lenne vonzó?


Szóval, ha nem repül a sültgalamb a szádba, akkor nem is érdemes semmit sem tenned, inkább megdöglesz egyedül, sikertelenül, boldogtalanul? Ez is egy hozzáállás, bár számomra nagyon visszataszító, mert sose lennék olyan emberrel, aki nem képes az akadályokat kezelni, és fejlődni.


Nem vagyok kirakatbaba, nem vágyom arra, hogy mutogassanak, mint valami cirkuszi attrakciót. Harmónikus kapcsolatra vágyom, ami nem külsőségekről szól, hanem boldogságról, támogatásról, szeretetről. Nyilván ne titkoljon rokonok, barátok elől, de ha nekiállna parádézni velem/mellettem, biztos elbeszélgetnék vele a normális, emberi viselkedésről. Ha pedig nem változtatna ezen az olcsó, proli szokáson, inkább javasolnám, hogy mutogasson mást mostantól.


De akkor tessék: csúnya vagy, és ezért szar az életed, nem is értem, minek éled. Most már jobb? Ahelyett, hogy tanulnál valami értelmeset, beszélgetnél a barátaiddal (ha nincsenek, akkor esetleg ismerkednél, és kialakítanál egy baráti kört), inkább játszod a tehetetlen nyafkát. Igazán vonzó. És szexi.

Nem.

2020. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Pont forditva latom. Egyreszt a peldakat amit leirtal szinten kihasznalasrol szolnak, masreszt en azt tapasztaltam, hogy az igazan szep embereknek eleg nehez kapcsolatot kialakitaniuk pont azert, mert sosem tudjak oszinten, hogy a masik a szepsegeert/penzeert van oda erte, vagy azert, mert emberkent nyertek el a tetszeset. Erre is van ellenpelda, de senkinek sem egyszeru. Vannak akiknek konnyebb, vannak akiknek nem.
2020. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!