Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbáljam meghóditani vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meghóditani vagy hadjam ?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy lány akivel elkedtem ismerkedni.Szimpatikusnak talál,jót is beszéltünk,randi is szóba került,nagyon kedves volt velem.Aztán valamiért nem ír.Sok minden átfutott rajtam,az is hogy tesztel hogy mennyire kapálodzok érte meg az is hogy talált mást (bár az úgy fair ha megmondja,főleg ha randit is beszéltünk csak lefixálva nincs a munka miatt.) Gondoltam rá hogy veszek neki valami kis csokit amikor bent lesz.Nem tudom mit csináljak,üzeneteim nem nézzi,bent meg ritkán futtunk össze.
2020. dec. 1. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
"Hadjad". Vagy nem tud irni, vagy tud olvasni, te itt nem rugsz labdaba.
2020. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Élőszóban ismerkedj!
2020. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

te itt nem rugsz labdaba.


mért mi ez a hely?helyesírás tanárok gyülekezete?

2020. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyesiras meglete, vagy meg nem lete, arulkodik az adott ember szellemi igenyessegerol. A masik, hogy a meghoditani szoveget olyanok szoktak hasznalni, akik fejjel szoktak rohanni a falba, amolyan tipikus luzer modjara. Most oszinten, kinel tudna sikert elerni?
2020. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

#1 írni,rúgsz

#3 igen

2020. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
és ha valaki nem olyan okos vagy looser akkor attól mért kell belekötni?
2020. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem belekotes, hanem felhivtuk a figyelmet arra, hogy miert menekul elole a kiszemelt no. A masik, hogy ez nem felnott kerdes, viccnek is gyenge, de akkor legalabb szorakozzunk rajta.
2020. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nézi meg az üzeneteidet, akkor szerintem egyértelmű...
2020. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

"A helyesiras meglete, vagy meg nem lete, arulkodik az adott ember szellemi igenyessegerol."


Ennyi erővel akkor te meg nem írsz ékezeteket. Mekkora baromság már, hogyha valaki helytelenül ír, az igénytelen. Én néha poénból direkt rosszul írom a dolgokat, az egyetemi szakcsoportban meg van olyan, aki alig alig ír le helyesen mondatokat, pedig igényes ember.

2020. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
"Én néha poénból direkt rosszul írom a dolgokat," Aha! Te vagy Humor Herold? Személyesen?
2020. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!