Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemtől függetlenül az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtől függetlenül az emberek nagy része a tökéletes párra vágyik.Mindig vidám legyen a párja ne legyenek problémái mert ő nem akar ezekkel a dolgokkal foglalkozni de ha neki valami baja van akkor őt vigasztalja meg.?

Figyelt kérdés
férfihangról idéztem,mennyire igaz ez?
2020. dec. 1. 17:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
már az első találkozásnál legyen a férfi szófosó nyűgözze le a nőt,neten is,vagy ha nem sikerül,a nő 1 héttel később összejön mással....
2020. dec. 1. 17:08
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez már nem érdekel.


Ha csak nekem kell keresnem őt, tennem a kapcsolatért, csak nekem kell fenntartanom az érdeklődését, akkor otthagyom a francba.

2020. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az első találkozásnál a nő nem szimpatikus neked, flegma, unott, nincs közös téma, te továbbra is találkozni akarsz vele?
2020. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem erről van szó,de nekem idő kell míg meg nyílok egy nőnek,nehezen megy a beszélgetés elsőnek,de ez a nőt nem érdekli....
2020. dec. 1. 17:15
 5/18 A kérdező kommentje:
ha nem szimpatikus valaki meg kell mondani,nem összejönni gyors egy fickóval,aztán a férfiak a kapcsolatfüggők...
2020. dec. 1. 17:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy a tökéletes párra vágyik, mert ez mindenkinél más-más.

Viszont a neki MEGFELELŐ párra vágyik, ha nem is találja őt tökéletesnek.

Ha most tökéletesnek is tűnik, idővel rájön, hogy vannak hibái. Ezeket jó felfedezni még a komoly, tartós kapcsolat kiépítése előtt. Ezért kell sokat beszélgetni mindenféléről az égvilágon. Aztán jöhet a másik az aprónak tűnő hibáival (másnál ezek lehetnek kizárók), vagy szétválnak az útjaik.

2020. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Megint incel duma. Ha valami nem megy, akkor nem kell eroltetni. Ezt meg nem hallottad soha?
2020. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
a gond az hogy nem csak nekem nem megy és nem csak egyszer,nézd meg a facés társkeresőket,ki ír valamit egy férfi,0 válasz,vagy a többi férfi szidja,ki ír valamit egy nő,500 férfi dicséri,mert a nők kisgyerekek,de azért ők kisfiúzzák le a nekik nemtetsző férfiakat :D
2020. dec. 1. 17:31
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz helyen ismerkedsz. Általában érdemesebb olyan közegben ismerkedni, ami jó színben tüntet fel.


Ha például elmegyek kirándulni és egész úton azon izgulok, hogy megcsíp egy hangya vagy szúnyog, akkor kevés embernek leszek szimpatikus. Míg lehet, hogy mondjuk a munkahelyen én leszek mindenki kedvenc embere.


Ha nem megy a feloldódás ismeretlenekkel, akkor 1) vagy fejleszteni kell ezt a képességet, hogy legalább egy átlagos szintig el tudj jutni 2) keresni kell olyan közeget, ahol nem elő tudnak jönni a pozitív tulajdonságaid. Ha a legrosszabb formádat hozod, akkor nyilván nem fog senki megkedvelni.


Az mondjuk nem játszik az előnyödre, hogy eléggé beszűkültek a párkeresési lehetőségek ma, de kirándulócsoportba, társas csoportba, tudományos meetupokra, borfesztiválra el lehet menni. Ha meg nincs semmi lehetőség, akkor fejleszteni kéne magadon, hogy az első néhány körön túljuss azokkal is, akikkel, ha jó első benyomás lenne, esetleg össze is illenétek.

2020. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
* 2) ahol elő tudnak jönni a pozitív tulajdonságaid
2020. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!