Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereséskor a nők hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereséskor a nők hány éves kortól gondolkodnak családalapítás lehetőségével járó kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Magyarán, ha férfiként ilyenben gondolkodom és ezt az ismerkedéskor felhozom témaként, akkor mi a minimum kor, akik nem fognak hanyathomlok menekülni? :D

2020. dec. 2. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Változó. De többsége a tanulmányai befejezése után, ha már van egy kialakult jól működő kapcsolat. 25-26 évesen esetleg.
2020. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Én 28 évesen érzem azt, hogy most már nyitott vagyok a témára.

Nem gondolnák rólam az ismerőseim, hogy ennyit változtam...

Már egy ideje folyamatosan a fejemben van ez a téma, szóval nem csak egy "új diliről" van szó.

Lehet a hormonok jelzik, hogy itt az idő, ki tudja...

2020. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Ismerkedéskor, első 1-2 randin senki ne hozza fel a gyerekkérdést, korai még nagyon erről beszélni. Tartós kapcsolatban akarok szülni, erről ráérünk 2-3 év múlva beszélni. 30 éves vagyok.
2020. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát mivel én egyáltalán nem akarok, így bármikor is hoznád fel, “hanyatt-homlok menekülnék”. 30 vagyok.

Van pár barátnőm, akiknek van gyerekük, ők is 29-35 között vállaltak gyereket.

2020. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos már az elején felhozni, hogy majd valamikor szeretnél gyereket. Minek olyannal ismerkedni, akivel nem egyeznek a hosszútávú célok ? Csak vesztegetnétek egymás idejét.


22n

2020. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már 17 évesen (az első kapcsolatom akkor volt) is beszélgettem már az aktuális pasimmal erről a témáról. Nyilván az még csak tervezgetés volt, a távoli jövőben, de én már akkor tudtam, hogy ezek a céljaim.

A férjem 21 évesen ismertem meg, az első randin letisztáztuk, hogy gyereket (meg esküvőt meg minden ilyesmit) akarunk mindketten. Még azt is megtárgyaltuk, hogy kb hány éven belül tartjuk ezt reálisnak. Ez nem azt jelentette, hogy akkor most fix napirendi pontokként felvettük, nyilván haladt a kapcsolat a maga ütemében, csak már az elején letisztáztuk, hogy van-e értelme ismerkednünk vagy sem, hiszen míg én úgy voltam vele, hogy azért lehetőleg 5 éven belül legyen már házasság, esetleg próbálkozás a gyerekkel, ha ő azt mondta volna, hogy max 10 év múlva kezdene el ezen egyáltalán gondolkodni, akkor ott nem lett volna értelme folytatnunk az ismerkedést.

27 vagyok, idén született az első gyerekünk.

2020. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! A 17 éves lányok szerintem nem lennének vevők rám, de azért jó látni, hogy 20-as évek közepén már nem ördögtől való a téma!


Még valami eszembe jutott, tudom ez is egyénfüggő, de szerintetek az hogy valaki mennyire "piacképes", értsd: a közízlés szerint mennyire jó csaj, az befolyásolja a megállapodási hajlandóságot ebben az említett korosztályban?

2020. dec. 2. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 hát ez teljességgel a személyiségétől függ. Én a közízlés szerint jó csaj vagyok (voltam? :D ), elég sokan udvaroltak mindig is, aztán tessék (#6 vagyok). Szóval nem hinném, hogy ennek köze van bármihez is, ez tisztán személyiség függvénye.
2020. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csinosnak tartanak,én is annak érzem magam,minden tekintetben nőies és mindemellett házias vagyok 22 évesen,és mégis vagyom arra,hogy fiatalon családot alapitsak,szóval szerintem annyira nem befolyásoló tényező,hogy szép-e az,aki fiatalon szeretne elkotelezodni,vagy nem.

5-ös voltam 😁

2020. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!