Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért beszélget velem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélget velem és miért dicsér meg, ha foglalt és nem akar tőlem semmit, én meg szenvedek a magánytól?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki már egy ideje mindig leáll velem beszélgetni a munkahelyemen, ha találkozunk.

Ma is kérdezgetett a munkáról, megdicsérte a sminkem, én meg teljesen hülyén éreztem magam.

Mivel régóta vágyom hosszú idő után egy új, működő párkapcsolatra, úgy érzem reményt kelt bennem az érdeklődésével, miközben neki van párja.

Talán gyűrűt is láttam már a kezén, de nem vagyok benne biztos.

Mégsem mondhatom neki, hogy ne szóljon hozzám, mert így is magányos vagyok, és reménykedni kezdek, hogy talán érdeklem...


Hogyan kéne kezelnem a kedvességet úgy, hogy ne keltsenek bennem hamis reményeket az adott szituációk?


2020. dec. 2. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Ha leáll veled beszélgetni akkor tereld a témát a párkapcsolata irányába. Kérdezz rá finoman, hogy mióta vannak együtt.Ha rossz a kapcsolata akkor úgy is érezni lehet, ahogyan beszél róla.

Ha meg minden rendben van, akkor legyél vele kicsit közömbös, főleg ha dicsérget.

Ha kapcsolatban van de közben meg neked csapja a szelet az rögtön 3 emberrel inkorrekt viselkedés.

2020. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja, mert az otthoni kényelemből szívesen kiszakadna egy-egy órára. Persze titokban.

Szerintem ne tulajdoníts ennek túl nagy jelentőséget, hisz már döntött valaki mellett. A többi csak hízelgés, hátha aláfekszel.

2020. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Ha van baratnoje miert dicserget mas noket? Jaaa mert felre akar...tudod.


2. Miert foglalkozol vele es miert nincs legalabb annyi eszed, hogy nem veszed fel ezeket a bokokat?


3. Miert nem keresel inkabb egy rendes pasit?


4. Undorito az ilyen pasi...

2020. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyűrűje anélkül is lehet hogy házas vagy el lenne jegyezve. Milyen munkakörben dolgoztok? Kérdezz valami semleges dolgot tőle de úgy hogy belefűzöd hogy a párja is csinálja e, szereti e stb. Vagy egyszerűen mondd neki h mintha láttál volna valamit a kézen és nézd meg ott e a gyűrű, ha ott van, meg is kérdezheted hogy milyen szép, honnan van.
2020. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!