Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 27 éves férfitól mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves férfitól mit vártok el lányok/nők, hol tartson az életben? Néha attól félek le vagyok maradva

Figyelt kérdés

Pár évet már dolgoztam felnőttként teljes állásban, aztán később jöttem rá mi akarok lenni, ezért az egyetemet is később kezdtem el. Viszont nagyon rá vagyok kattanva a leendő szakmámra, ez tényleg érdekel és örömmel fogom csinálni, az mellett hogy piacképes és egész jól is lehet vele keresni. Azzal most végzek nemsoká, ezért még nem haladt előre a karrierem, ezt jövőre fogom tudni elkezdeni. Dolgoztam már külföldön is, illetve több másik helyen itthon Magyarországon is. 19 éves korom óta nem otthon élek (de jóban vagyok a családommal, haza szoktam járni látogatóba). Nyaranta is mindig dolgozom már jó néhány éve. Van félretéve 4 millió forintom főleg még a külföldi munkavállalásból, illetve takarékos vagyok. Erről az egészről mit gondoltok?


Illetve légyszi az alap kérdésre is válaszoljatok. Ha elképzeltek egy 27 éves srácot, akkor ő a fejetekben hol (kellene) tart(son) az életben? Köszi!


2020. dec. 2. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Fő kérdés: albérletben éljen, vagy valamilyen formában külön a szüleitől (az se baj, ha csak szobát bérel), legyen fix munkája, legyenek barátai akikkel eljárogat szórakozni, hobbija, amit élvezettel csinál, tartsa fenn magát, legyenek céljai a jövőre nézve, és így kb ennyi, amit elvárok.


Kifejtés: szerintem teljesen rendben van, nincs azzal gond, hogy később találtad meg a hivatásod, minthogy teszel is érte és egyébként is hamarosan az álomszakmádban fogsz dolgozni, ez szerintem teljesen rendben van. Csomóan vannak, akik 19 évesen kezdik az egyetemet, de 29 évesen még mindig az eredeti karon vannak, mert sokáig húzzák ilyen-olyan problémákkal, az szerintem rosszabb. Szerintem nem vagy lemaradva semmiről.


27/N

2020. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok, jövőre kezdem az egyetemet, mesterszakra is tervezek menni, kb 30 leszek mire végzek. Nem vagy egyedül.

F

2020. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

27 éves volt a férjem, amikor megismerkedtünk. Vidékről ment fel Bp-re a jobb munkalehetőségek miatt. Egy szobát bérelt egy családi házban, egy idősebb férfi volt a tulaj és még 2 másik srác is lakott ott. A konyhát közösen használták.

Munka mellett elkezdte azt a fősulit, amit én is, levelezőn, így ismerkedtünk meg. Volt jogosítványa, de nem volt autója.

Stabil családi háttere volt, de vidéken.

Miután komolyra fordult köztünk, vett egy autót, hogy könnyebben tudjon kijárni hozzám. Később összeköltöztünk hozzám, mert én meg egyedül maradtam a családi házban, adta magát, hogy ő jön hozzám. Később vettünk egy jobb autót, azt már közösen.

És tényleg nagyon szerelmes voltam belé. Én voltam az első komoly barátnője. Néhány átmeneti hölgy, egy fél éves szexkapcsolat, ami magától kihűlt. Általában őt dobták, lecserélték egy gazdagabbra. Visszagondolva tipikus incel volt, a rokonai mondták is, hogy amíg én nem voltam és a lányokról kérdezték, mindig az volt a válasza, hogy a lányok csak azt nézik, van-e autó, van-e saját lakás.

Hát én nem azt néztem. Nem is gondoltam incelnek, mert még nem okosodtam ki itt gyakorin.:)))

Én csak szerettem és sokáig nagyon boldog voltam mellette.

2020. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet elverálni semmit,elvégre nem egyenlő esélyjel indul senki sem az életben !
2020. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Visszagondolva tipikus incel volt..."



Hat nem tudom.... Szerintem a tipikus incelek 27 evesen nem voltak novel, nemhogy atmeneti holgyek, fel eves szexkapcsolat stb. Esetleg fizetos belefer.



26F incel

2020. dec. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*36.... Veletlenul megfiatalitottam magam kisse.
2020. dec. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Önálló életet élsz, van megtakarításod, vannak céljaid. Emberként teljesen rendben van. Párkapcsolati szempontból? Vannak fiatalon is jól kereső srácok, akikkel a nők szóba se állnak, illetve 30 fölötti munkanélküliek, akiknek van barátnőjük.
2020. dec. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


1. Nekem annyi, hogy a suli mellett nincs fix munkám. Nyaranta mindig van, de évközben a suli mellett inkább csak alkalmi diákmunkákat csinálok. Viszont van félretett pénzem, nem hónapról hónapra élek. Egyébként köszi!


2. Köszi az infót! Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.


3. Köszi! A férjednek sem tipikus életútja volt, mégis lett valakije. Ennek örülök!


4. Lehet így erkölcsösködni, moralizálni, de a legtöbb nő elvár valamit. És ezt nem úgy írom hogy ez gond lenne, nyilván férfiként én is elvárok dolgokat. Szerintem neked is vannak elvárásaid.


5. Az szerintem sem incel, akinek féléves szexkapcsolata, alkalmijai voltak :D


7. Más szempontból rendben vagyok. Nem dicsekvésből, de külsőre és a személyiségem nők számára való vonzóságára is alapvetően rendben vagyok. Ez a terület amiről a kérdés szól az viszont, ami miatt van bennem néha némi szorongás, önbizalomhiány. Tudod látom hogy a velem egykorú régi barátaim már több éve a szakmájukban dolgoznak, haladnak előre, nekem pedig egyszerűen mondhatni kiestek évek, mert csak később jöttem rá mivel akarok foglalkozni. De igazatok van, nem olyan súlyos a helyzet, haladok előre én is. Csak azért kérdeztelek titeket, mert néha külső szemlélők tisztábban látják a dolgot, mint én.

2020. dec. 3. 08:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!