Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró tényező számodra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró tényező számodra egy ismerkedés során ha se neked se a másiknak nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem, miért lenne?


Amúgy van jogsim, de még így se lenne kizáró ok, ha a másiknak nincs (nő vagyok).

2020. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Leírom röviden a szitut, miért: 4 hete kórházba mentem autóval egy vizsgálatra, de olyan rosszak voltak az eredményeim, hogy befektettek, és végül 1 hétig voltam benn. A kórházi parkolóban álltam meg, de nem akartam otthagyni az autómat sokáig, az exemnek (ő a férfi) viszont nincs jogsija, így nem tudtam megkérni, hogy vigye haza az autót a garázsba, egy kollégámtól kellett szívességet kérjek és az exemet is beavatni, hogy hol adja át a pótkulcsot neki (látogatási tilalom miatt úgy hozta fel a portás a csomagot a kórházi szobába sokszor órák múlva, nem akartam leküldeni a kocsikulcsot, nehogy elvesszen).
2020. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
A mai világba nincs jogsi hol élsz?
2020. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Levegőt venni sem lehet jogsi nélkül nem tudtad?
2020. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, lehet máshogyan is megoldani az utazást.
2020. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem lenne az, ha tervben van vagy ha nem tervezünk hosszú távra. Akivel családod szeretnék, legyen jogsija. Nekem is van. Ha a gyereket egy baleset vagy betegség esetén gyorsan el kell vinni valahova, akkor legyen jogsink.

A mostani páromnak van szerencsére.

L

2020. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sincs, és én sem várom el. Budapesten lakom, kórházba is egyszerűbb tömegközlekedéssel vagy ha baj van taxival menni. Legalább nem kell aggódni a kocsi meg a parkolás miatt.
2020. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nincs jogsim, exemnek volt. Ennek ellenére nem zavarna, ha a jövendőbelimnek nem lenne.

Én max a hétvégi kirándulásoknál tartom praktikusnak, főleg télen, amúgy elbuszozgatok. Így örülök, ha van az illetőnek, de nem probléma, ha nincs.

2020. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, nekem van meg kocsim is. De utálok vezetni, megyeszékhelyen lakok az itteni fantasztikus tömegközlekedés miatt kellett autót vennem. Vonattal járok Pestre, de busz az nincs rendesen. 3éven át napi 5km gyaloglást meg már untam. Ha Pesten laknék nem kéne a kocsi.
2020. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizáró ok, de hosszú távú kapcsolatnál azért jó lenne, ha nem is akar vezetni, de meglegyen neki.

pl. ha gyerekeket kell vinni valahová, egészségügyi problémák, nagy bevásárlás.

Vidéken főleg jól jön, nem kell órákat eltölteni a tömegkezlekedéssel egy rövidebb út miatt. Kirándulás, nyaralás is kocsival kényelmesebb, komfortosabb számomra.

2020. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!