Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tetszettem egy pasinak, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszettem egy pasinak, de úgy tettem mintha fel sem tűnne, és annyira nem érdekelt,később viszont ő viselkedett úgy mintha már nem érdekelném, aztán engem kezdett el vonzani de nagyon, mindig próbálom elcsípni a tekintetét.?

Figyelt kérdés

De ezután még jobban próbálja kerülni, hogy rám nézzen. Most már cseszhetem az egészet szerintetek?

Ritkán ha találkozik a tekintetünk abba beleremegek.


2020. dec. 2. 21:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azért nem tetszem már neki mert észre vette, hogy bejön nekem? Ilyen lehet?
2020. dec. 2. 21:24
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább azért, mert korábban lexartad. Ha tudni akarod buktad-e a lehetőséget, kezdeményezz társalgást.
2020. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Vagy csak azt hiszed tetszel neki..
2020. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikálni kell, nem csak szemezgetni, én is van hogy annyira tetszik valaki, hogy direkt kerülöm a nézését, mert égető. Ez a másiknak úgy jöhet le,hogy nem tetszik nekem.
2020. dec. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Mit játszod az agyadat?
2020. dec. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Hogy te milyen buta vagy!

Ez még a tini rovatban is kínos.

2020. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6os tudom, hogy jó nagy hülye vagyok. De eleinte nem annyira vonzott, mint most. Most nagyon durván.
2020. dec. 10. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Mit keresel a felnőtt kategóriában 13 éves szinttel?
2020. dec. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem teszel semmit, csak szemezel tovább, akkor semmi se fog változni. Ő valamiért nem akar lépni, hogyha neked fontos lépj és kiderül van-e esélyed nálad, de ezt ne csak szemmel tedd.
2020. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem hagyd békén szegényt, hadd találjon egy normális nőt magának.
2020. dec. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!