Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért futamodnak meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért futamodnak meg a férfiak a komoly kapcsolattól és az érzelmeiktől?

Figyelt kérdés

Miért nem akarnak komoly kapcsolatot és családot?

Ha alakulna bármilyen érzelem, akkor is inkább lehúzzák a rolót, mintsem esélyük legyen a boldogságra.

Miért?


2020. dec. 2. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Én pl.: nem merem kimutatni az érzéseimet, szeretnék komoly kapcsolatot, de A, félek a felelősségtől; B, olyan nő nincs, aki engem elviselne...
2020. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
évekig kerestem valóban komoly kapcsolatot, kizárólag ilyen nőkbe futottam amit férfiként emlitesz most.
2020. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a nőkről is ugyanez elmondhato. F
2020. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem az érzelmektől félnek, mert az nincs nekik, hanem a kötöttségektől.
2020. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Fintosabb a videojáték és a kocsma a haverokkal. Aztán 40-50 körül észbekapnak kicsit, csak már nagyon késő lesz.
2020. dec. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Majd akkor nem lépnek le, ha olyat találnak, akit akarnak is. Meg vele az összes többi dolgot.

Ilyenkor csak az egyik félnek vannak érzelmei, akitől menekülnek.

2020. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem megfutamodásról van szó. Ilyenkor egyszerűen a nő nem tudta meggyőzni a férfit, hogy a vele való kapcsolat jobb lenne számára, mint továbbra is egyedül lenni. Egy felelősségteljes ember (legyen nő vagy férfi) minden döntését úgy hoz meg, hogy megvizsgálja a pro és kontra érveket. Ilyen esetben a kontra felé billen a mérleg.
2020. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ne altalanosits, ez nem mindenkire igaz.
2020. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Világ életemben csak komoly kapcsolatot kerestem, emiatt utasítottam vissza elég sok csajt, aki rámnyomult. Voltak köztük jól kinézőek voltak kevésbé szépek is. Egyszer mentem bele egy kapcsolatba annak is az lett a vége, hogy megcsalt, kidobott, mint egy darab szart, jól megtaposott és megalázott, totál lenullázott minden téren több, mint egy évre.

Azóta inkább nem keresek senkit, pedig most is lehetett volna csajom, de kösz nem kérek belőle.

A "kedves" exemnek inkább kellett a bunkó, beképzelt (ezt ő is elmondta, hogy tényleg az a faszi), aki csak kurogatná és mellette még jópár "vasat tart a tűzben".

Pedig normális lány volt, normális családdal, normális célokkal és átlagos kinézettel.

De ő szeretett volna még "rißanckodni". Ezt is ő mondta, talán kicsit finomabban.

Ennyit az érzelmekről és a "komoly kapcsolatról".

Persze ez csak egy példa, de akik össze akartak jönni velem azokról is tudok pár dolgot és azt hiszem nem bántam meg, hogy anno nemet mondtam.

2020. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%

Ez velem is megesett. Pl nem tudok csak ugy alkalmiba belemenni, pedig ram is masztak mar. Erzeseket szeretnek, de akkor a nok egybol undorodnak.


Uj divat, hogy inkabb ezeket a white trash pasasokat valasztjak. Pl nyaktetkos fuves, foci ultra, de volt egy csaj, akivel chateltem, az most beujitott egy nacival..igen, nacival.


Ennyit az erzelmekrol.

2020. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!