Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó úton haladok?

Figyelt kérdés

Volt pár alfa hím az életemben, akik mellett az élet csupa stressz volt, harc, frusztráció. Igaz öröm is volt , mellettük elengedhettem magam, igazi férfiként tenyerükön hordoztak.

Végül egyedül éltem majdnem tíz évet, hol vágyva társra, ( ritkán)hol hálát adva az égnek, hogy nyugtom van.

Volt pár kalandom, amelyek nem adtak semmi pluszt az életembe.

Rájöttem, jobb egyedül, mindig is szerettem a magányt.

Az élet végül az utamba küldött egy férfit, akivel muszáj volt néha beszélgetnem a családi összejöveteleken, mert régi családi barátunk a nagybátyja.

Nagyon kereste a társaságom, azt láttam elejétöl, hogy a sors nem volt kegyes hozzá, nem túl szerencsés, kinézetre sem, alacsony, szorongó, igazi béta him, behódoló, igazi szerencsétlenkedö, de azért sok nö kereste a társaságát, facebookon is, lévén hogy szingli negyvenes.

Kicsi a fizetése, tragacsot vezet, igazi antihös, de nekem nagyon kereste a kedvem, kitett magáért annyira, amennyire az alfa himek közül senki sem volt hajlandó

Csak az én kedvem kereste, nem bosszantott, nem tett feltekennyé, mindent megtett, hogy jól érezzem magam ebben a kapcsolatban.

Ilyen nyugodt sosem voltam, én aki mindig megszakadásig alkalmazkodtam, most valaki az en kedvem keresi, és megtaláltam a lelki nyugalmam mellette, ami sose volt senki mellett.

Mindent megbeszélünk, ami fáj nekem arról rögtön tesz, ereje és anyagi lehetösegeit meghaladva épiti a kapcsolatunkat.

Ami a gond, hogy nem törekvö mint az elözö pasiim, beéri kevéssel, hajlamos a depire, önsajnálatra, de sokat is kacagunk egyutt azért.

Legföbb erénye, hogy nagyon ragaszkodik hozzám, bármire képes, hogy velem legyen.

Társaságban nem igazán tudnák buszkelkedni vele, de talán az a fontos, hogy nyugtom van mellette, és csak jobb mint egyedül?

Pár hónapos a kapcsolatunk, en 6 évvel fiatalabb vagyok



2020. dec. 2. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a kérdést tuti férfi írta ki...
2020. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez erősen úgy hangzik, hogy szerelem sehol, csak szánalomból vagy vele.

A nyugalom nagy kincs, ezt csak az tudja, akinek voltak stresszes kapcsolatai, mint például nekem is. Nagyon tudom én is értékelni, de ez önmagában kevés lenne egy kapcsolathoz.

Csak azért meg, hogy ne legyél egyedül, nem kéne együtt lenni senkivel.

Tusz még valami pozitívumot mondani a nyugalom mellé? Vagy ez minden?

2020. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez neked egy gyógyító kapcsolat, megtanulod, hogy téged is lehet szeretni. Viszont ha összeszedted magad, akkor szerimtem tovább fogsz állni. Mivel te megalkudtál, én ezt érzem abból, ahogy írsz. Nem igazán vonzódsz hozzá, csak jobb mint egyedül. Ez azért kevés lesz egy idő után.
2020. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is pasi írta.
2020. dec. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 es , igen lehet elég ebben a korban a nyugalom, mire várjak, az elsöprö szerelemre 45 évesen?
2020. dec. 3. 04:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

45 év az nem kor. Szomszédaim 60 fölött jöttek össze, miután mind a kettőnek meghalt a párja. A nő testvére szintén. Mindkét pár ragyog a boldogságtól, össze is házasodtak. Pont ők azok, akik így gondolhatták volna, ahogy te, hogy ebben a korban már minek.

Én 41 vagyok, de nekem biztos nem lenne elég ez a megalkuvás. Tulajdonképpen 45 évesen saját magad temeted. Nem értem miért, mikor azt írod, hogy egyedül is jó volt, szóval még kapcsolatfüggő sem vagy.

2020. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ferfi irta ki, bukta.
2020. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!