Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen ciki adatbázisba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen ciki adatbázisban tárolni a társkeresőn megismert partnerek információit?

Figyelt kérdés

Amikor már négy-öt, vagy több nővel levelezek/csetelek napok, hetek óta, reménytelen észben tartani, kiről mi derült ki. Melyikük a borderline -os, melyik a pánikbeteg, melyik fél a sötétben és melyik irtózik a szextől, melyiknek hogy halt meg az előző férje/fiúja, hány gyereke van vagy volt, mielőtt elvitte a gyámügy, stb...


Talán ciki, de én egy adatbáziskezelőben tartom nyilván az eddig megismert dolgokat, így mindig képben vagyok. Egy volt barátnőm nagyon ideges lett, amikor megmutattam neki, hogy ő is szerepelt ebben az adatbázisban, még a megismerkedésünkkor tettem bele. Szerinte ciki, hogy ilyen tárgyiasítva kezelem a nőket, hiába mondtam neki hogy enélkül képtelenség lenne megoldani különleges emlékezőtehetség nélkül. Ti hogy tartjátok számon ezeket?



2020. dec. 4. 06:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
36%

Nem ciki. Nézd , régen tarskeresoztem de ha tetszett valaki 2-3 havonta megkerestem. Volt hogy 3. Alkalommal osszejottunk és csodálkozva kérdezte: hogyhogy még nem találkoztunk ?


Az eltérés annyi hogy én nem veszem sértésnek , ok még igen. De egyszerű, nem mutatod meg, nem kell elmagyarázni.

2020. dec. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Én Tinderezek, de ugyanezen okokból nem bírok, csak egyszerre maximum 3-4 nővel értelmes, tartós, mély beszélgetést folytatni. Egyszerűen a fejemben összekeverednének az információk róluk és nem tudok mindig minden helyzetben (pláne élőben) visszagörgetni, visszakeresni a beszélgetésben. És még ez a 3-4 is olyan soso, hogy néha tévesztek. A személyes találkozók előtt is mindig szánok rá 5 percet és visszaolvasom a főbb információkat a csajról, amiket mondott magáról, hogy a jóra emlékezzek, ne keverjem mással.


Szóval ez is egy módszer, amit te csinálsz, de én inkább megállok a saját limitemnél, mert jelzésnek veszem hogy itt a határ akkor most.

2020. dec. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen érthető, de nőktől hiába vársz racionális gondolkodást, így jobban jársz, ha nem mutatod meg nekik.
2020. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg nem kéne annyi nővel ismerkedni, amennyit már nem tudsz fejben tartani.
2020. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%

Ha hozzájárulásukat adták személyes adataik kezeléséhez, akor nem gáz. Nézz utána, mi számít személyes datanak, különben bajba kerülhetsz a GDPR megsértése miatt.


Nekünk, többieknek jó a memóriánk :P

2020. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Sokkal több értelme lenne, ha annyi nővel ismerkednél, amennyit fejben tudsz tartani.
2020. dec. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
12%
Ha tudnád hogy hány alfa görénnyel irogatnak egyszerre fel sem merülne benned ez a kérdés.
2020. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez hatalmas 😂
2020. dec. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%
Inkább az a ciki, hogy ilyen nőkkel ismerkedsz. Ekkora merítésből se jött össze egy normális? Nem lehet, hogy gond van veled?
2020. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 hollófernyiges ***** válasza:
92%
Te mit reagálnál ha a csaj a randin a tabletjén pöntyögve megkérdezné, hogy te melyik is vagy? a terepfutó vagy az ukulelés? bocs, de annyi sráccal ismerkedem, hogy nem bírom fejben tartani...
2020. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!