Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, hogyan gondoltok az ünnepekre, hogy nincs párotok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Pont úgy mint eddig. Alig várom a karácsonyt, csak az keserít el, hogy a karácsony beleesik a vizsgaidőszakba, szóval rövidre kell zárni a dorbézolást, és hamar újra tanulni kell :(
2020. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Mivel most lettem szingli, így rossz lesz.

Eddig sem szerettem a karácsonyt, de most végig kell unatkoznom az egészet egyedül, mert senki nem ér rá, és már ő sem lesz nekem.

Másfél hét instant magány. :(

2020. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
A noknek semmi. Rairnak egy szepfiura es lesz legalabb szex ajandek karira. De kerdezd ezt meg egy atlag pasitol, akinek nincs parja. Na ott mar mas a leanyzo fekvese.
2020. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok egyedülálló, de a férjem mentősként dolgozik, és 8 éve mindig ő dolgozik 24-én mert , hogy nincs gyereke és a családosok maradjanak otthon.


Hidd el ez sem jobb.

2020. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez lesz a 7. egyedül töltött karácsonyom. A családommal leszek, mint mindig, degeszre zabálom magam, megtehetem, mert úgyis gebe maradok, és aludni fogok sokat. Ja, mivel nem nagyon jön hozzánk senki, végre a hajamat sem kell naponta mosni, maradhat kicsit csatak 😳 😅
2020. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvagyok egyedül most, nem hiányzik egy kapcsolat. A szüleimmel leszek karácsonykor.
2020. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Már megszoktam, hogy egyedül vagyok, az lenne a furcsa (vagy különleges?) ha lenne mellettem valaki, aki szeret. A családom nem kompenzálja azt, hogy nincs párom.


Nem sajnáltatom magam, de azért nem kellemes érzés ünnepekkor, persze máskor sem, de a dolgos hétköznapokon könnyebb.

2020. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nekem a koronavírus szerintem jobban betesz, mint a szingliség. Ha nem lenne korona, tök jól ellennék a magam kis hagyományaival - eljárnék karácsonyi vásárokba, boltokba ajándékokat nézegetni, csillamost fotózni, találkoznék a barátaimmal karácsony környékén, szoktunk szervezni egy ajándékozós estet is, 24.-én elmennék templomba, 26.-án pedig a nagyszüleimnél karácsonyoznék a tágabb családdal.


Na most, idén ennek a nagy része borul, a vásárok nagy része elmarad, próbálok nem fölöslegesen boltokba járni/tömegközlekedni, mindenféle társasági esemény is kilőve (immunbeteg vagyok, ezért extrán kell figyelnem - plusz van olyan barátom, aki elveszítette a munkáját, és számít az a pénz, ami ajándékra menne), és nagyszüleimet sem biztos, hogy látom, mert én Pesten élek, ők 2 órányira vidéken, és kocsi hiányában sajnos nem tudom megoldani, hogy teljesen kikerüljem, hogy kontaktszeméllyel találkozzak, még akkor is, ha 2 hétre elkaranténolom magam.


A helyzetnek az adja a pikantériáját, hogy idén költöztem önálló albérletbe, ami önállóság szempontjából nagyon jó, viszont kicsit tartok attól, hogy mivel amúgy is egyedül vagyok, magamra főzök, stb., a karácsony is csak annyiban lesz más idén, hogy lesz egy fa a sarokban, és a Reszkessetek, betörők! megy a tévében. Nyilván ha nem egyedül lennék, könnyebben viselném, de most ez van, ebből fogom kihozni a maximumot. :)

2020. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1 gyermekkel egyedul.

Csalad off...

Na ehhez mit szoltok?

Alig varom h vege legyenek az unnepek. Kbaszottul ruhhellem ezt az idoszakot;(

2020. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!